Drone-t szeretnék venni, milyen márkákat/típusokat, illetve boltokat ajánlotok, megfizethető áron?

Figyelt kérdés
Keretem kb. 20 ezer Ft

2015. júl. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Syma X5. De nem Syma X5C. Csak Syma X5.
2015. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Syma X11 Hornet, Syma X11C, vagy LRP H4 Gravit 2.0 - ennyiért ezek a jobb fajták. Árukeresőben nézd meg őket, és a megbízható boltok ajánlatai közül válaszd ki a neked legmegfelelőbbet!
2015. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként ezeknek a kameráiról, milyen tapasztalataitok vannak? Mert néztem youtube-on videókat és vannak, amik eléggé vibrálnak.
2015. júl. 12. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen... A Dji Phantom-ok jó minőségű videókat készítenek de azok 140körül kezdődnek. És még kell rá gimbal-t venni na meg bele illő kamerát. A gimbal is min. 50-80ezer.


1#-es voltam.

2015. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, van egy eladó DJI Phaton 2-em. Ha kell Goprot és adok hozzá, megbeszélhetjük az árát, ha érdekel.
2015. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!