Melyik a jobb fülhallgató?

Figyelt kérdés

Razer Hammerhead Pro VS. AKG K374

15.000 VS. 25.000 (most akciós, 15.000)

20-20.000 VS. 6-24300

3méretben,szilikonos cucc VS. Ugyanez..

16Ohm VS. 16Ohm

130cm kábel VS. 120cm kábel

Gubancmentes VS. Gubancmentes

Van hangerőszabályzó VS. Van hangerőszabályzó

Razer:már vettem tőlük, jó minőség/márka, matricát is adnak, megbízok benne, tetcik, bár a színe kifogásolható a számomra,

AKG: nem ismerem, nem vettem tőlük semmit, úgy hallottam jó, az adatok alapján jobb mint a Razer, de nincsen hozzá matrica, tetcik a színe de szerintem túl pici a feje.

Szerintetek? Melyik éri meg jobban? Melyiket vegyem meg? Mit tudtok az AKG-ról? Megbízható?



2015. júl. 17. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

AKG anytime.


AKG már akkor neves gyártó volt, amikor a razer még a boomslang nevü egeret se csinálta meg.


Razer neked jó márka? Esetleg egérben meg egérpadban. Amúgy egy gyalázatos szar, és ezt gamerként mondom neked.

Nem jó, divat szar márka, divat szar swag yoloknak. Haverom krakenje akkora fos, hogy a 10rugós pioneeremmel nekem kell sugnom neki cs-ben hol jönnek. Nem viccelek!!


AKG-t vedd. Sokkal, sokkal jobb

2015. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés. AKG.
2015. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. júl. 18. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Már az is Istenkáromlás, hogy egy kérdésben szerepel az AKG a Razerrel! AKG vagy Sennheiser, a többi gyerekjáték.
2015. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De valakinek a Razer kibírt egy mosást :D ettől függetlenül AKG megvásárolva ;)
2015. júl. 20. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!