Meik a jobb? PS Vita vagy Nintendo 3DS

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy készüléket csak nemtudom eldönteni hogy a ps vita vagy a nintendo 3ds-e a jobb.Én szerintem a ps vita de nem vagyok benne biztos.

2015. júl. 18. 14:22
 1/3 Krisipoke ***** válasza:

Mint ahogy itt az összes többi kérdésben is megnézheted, a 3DS sokkal jobb választás.

A Vita erősebb, illetve van rá NÉHÁNY exkluzív, de ennyi.

Nem véletlenül adtak el eddig világszerte több, mint 4x annyi 3DS-t, mint Vitát. Arról nem is beszélve, hogy a Sony nyugati része állítólag le is mondott a gépről.


3DS-re viszont rengeteg fantasztikus klasszikus van, mint a Zelda részek, a Pokémon részek, a Mario részek (beleértve a Mario Kart 7-et és a Mario RPG címeket is), aztán a Kirby: Triple Deluxe, a Fire Emblem Awakening, a Donkey Kong Country Returns, a Luigi's Mansion 2, és még sok más. És akkor még a letölthető új és retro játékok hatalmas kínálatát sem említettem, vagy hogy a legalább ennyire jó sima DS játékokat is lejátssza. Ja, és olcsóbban is lehet kapni, illetve meglepő módon még itthon is nagyobb közössége van.


Igazából attól függ, milyen típusú játékokat szeretsz. Ha kizárólag a világháborús FPS címek és a hiperrealisztikus autóversenyzősök érdekelnek, ne 3DS-t vegyél. Ha bármi más, akkor szerintem mindenképp azt válaszd.

2015. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szeretek kisregényt írni ezért tessék:


ha érdeklődsz az anime, manga, jrpg és egyéb ilyen stílusú játékok iránt, vagy inkább az fps játékokat részesíted előnyben akkor vita.


Ha inkább a hagyományos zelda, pokémon, mario és ilyesféle játékok érdekelnek akkor nintendo.


Megjegyzem én vitát vettem ÚJonnan mert nem bízom a használtan vett dolgokban pár kellemetlen tapasztalat miatt, de azt kell mondjam ha figyeled a leárazásokat, ügyesen böngészel a neten (ebay, amazon) akkor olcsóbban megúszod a vitával és lehet, hogy kevesebb játék van rá, de azok tartalmasak és sokáig el lehet velük lenni (mellékesen szépen is néznek ki,van pár játékom rá, és általában mindegyik 20-80 óra játékidőt tartalmazott és csak nagyon átfutott játékmenettel.


A 3ds játékok inkább a hangulatra, játékélményre adnak és hát ugye a Mariot sosem lehet megunni :) Az XL verzió nagy kijelzője növeli a szórakozást és előnyére legyen a 3ds kb. 4x tovább bírja egy akkutöltéssel mint a vita.


Problémásabb, hogy ha minden kelléket és érdekesebb játékot be akarsz szerezni akkor nem kizárt, hogy az összköltség 100000ft fölé is csúszhat (3-4 éves működést mindenképpen nyújt, szóval annyira nem gáz)


Mindkettő konzol nagyon jó, a rossz vélemények ellenére a vita is írtó jó, és a játékok region-freek tehát külföldről mindent belehet szerezni ha itt nem is adják ki.


A nintendo 3ds xl is eszméletlen jó, volt szerencsém kipróbálni és nagyon adja magát --->azonban drágább.


A te döntésed, nézz utána melyik konzolhoz érdekelnek inkább a játékok és hogy mennyit fektetnél bele.

2015. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. júl. 20. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!