Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Analóg TV adás felvételére...

Analóg TV adás felvételére jelenleg mi a legjobb ár/érték arányú eszköz?

Figyelt kérdés

Régebben videómagnót használtam erre és most szeretnék valami modernebb eszközt venni. Feltételezem, hogy vannak merevlemezes és DVD írós megoldások is, de nem igazán találok rájuk, amit eddig láttam, az mind rettentő drága (~100ezer HUF).

Én keresek rosszul? Tudnátok segíteni, mire keressek, esetleg tudtok adni linket néhány példára jó ár/érték aránnyal?



#tévé felvétel
2015. júl. 18. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van vidoemagnód, azt rá tudod dugni a tv-re, és vehetsz VHS-re.


Ha olyan a DVD-lejátszód akkor azzal is felvehetsz arra, amire engedi: írható DVD, bármi USB-porton.


A TV-be meg ált. lehet SD-kártyát dugni.


Illetve ha a TV-t összekötöd a számítógéppel, az is máködik.


Nincs különbség analóg és digitális adás felvétele között.

2015. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt az analóg adást hogy érted? Analóg kábeltévéről vennél fel? Melyik szolgáltatónál?
2015. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

Minden szolgáltatónál létezik még "nalóg" adás. Igaz hogy az is digitálisan jön, de az az államilag garantált alapcsomag.

2015. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 3:


Igen, de mondjuk Digikábelnél a külön előfizetéses csatornák (Digifilm, HBO Maxpak, 18+ csatornál) kivételével minden egyéb csatorna kódolatlan minden kábeltévé előfizető számára, így például egy 10-20 ezer forintos set-top-boxszal lehet felvételt készíteni, amit aztán számítógépen át lehet konvertálni és archiválni DVD-re vagy egyéb adathordozóra. Egyszerű és viszonylag olcsó megoldás.

2015. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint digitálisan is elérhető a Digikábelen, külön előfizetési díj nélkül.
2015. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 belapus ***** válasza:

Talán egy médiabox-szal ?

Én is hasonló cipőben járok.Kerestem volna valamilyen asztali DVD felvevőt - még merevlemezes sem kellett volna -, de nincs.Sajnos néhány éve eltűntek.

2015. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!