Mennyire jók a Prestigio tabletek? Megéri ilyet venni?

Figyelt kérdés

A T-Mobile -nál van 8 GB-os mobilinternet előfizetésem. Mindjárt lejár róla a hűség, és szeretném meghosszabbítani.

Nézegettem a tablet kínálatot a honlapjukon, és 14 ezer forintért el tudnék hozni egy Prestigio MultiPad Consul 7008 tabletet.

Szerintetek megéri?



2015. júl. 19. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Prestigio, alcatel, navon stb, ezek a szolgáltatós 20ezres eszközök, sosem szabad ilyenért pénzt adni. Ha feltűnt, itt gyakorin minden második ember akinek baja van a telefonjával, ilyeneket vett és ezért szívta meg. Inkább vegyél használt motorola/nexus telefonokat, akár netről. Úgy tűnhet, hogy szolgáltatótól jobban megéri, de hidd el, nem így van.
2015. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyik ismerősöm Prestigio tablete 2-3 hónapot bírta. Szervíz. Még egy hónap, megint szervíz és így tovább.
2015. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24000-ből tudsz venni lenovo tabot, hidd el inkább gyűjts mint sz*pj :D
2015. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Consul 7008 Snapdragon procival van szerelve, ami most a legjobb a piacon. Az előttem szólókat nem igazán értem, mivel ha hivatalos viszonteladótól veszed 2 év háztól-házig garanciát vállalnak rá (ami eleve árulkodik valamiről). Tény hogy az elején volt egy-két rossz táblájuk, de mára Magyarországon a mid-tabok legmegbízhatóbb márkájává nőtte ki magát. Láttam, szereltem már pár tabletet, még a Prestigio megbízható jól forrasztott darabokkal dolgozik, addig a Lenovo kifejezetten gyengére forrasztja a microUSB portot hogy biztosan beletörjed.
2015. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"a

Lenovo kifejezetten gyengére forrasztja a

microUSB portot hogy biztosan beletörjed." Igen, megparancsolták a tervezőknek :D Nekem nincs ilyen gondom vele,sőt több ismerősömnek is Lenovo tabja van, és mindegyik jó

Nem kötekedni akarok,ettől függetlenül az általad észlelt probléma néhány készüléknél fennállhat.

2015. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!