Nem tudom eldönteni, hogy PS4-et vegyek vagy X-BOX one-t. Melyiket?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 10:35
 1/8 anonim válasza:
Hát PS4 erősebb konzol valamennyivel mint az Xbox one, de az Xbox one szerintem jobban megéri, alapból kifognak rá adni 360-as játékokat is! Árban meg mindkettő ugyanannyi kb! De attól függ hogy melyiken tudsz kényelmesebben játszani! Nekem mondjuk a Ps controllerje valamennyivel kényelmesebb mint az Xbox-é!
2015. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Sosem volt kényelmesebb a PS4 kontroller + 4óra játék után lemerül + pár hét és lefoszlik az analógról a gumi borítás + gagyi műanyag az egész.

Az hogy erősebb az szubjektív pl. a Witcher3 is jobban fut Xbo One-on + az exclusive gamek amik most jönnek Halo5 Gears Of War 1080p 60fps.

A PS4-re jön az Uncharted4 csak 30fps az mondta a NG hogy így tudják megoldani.

Az XboxOne-ra jövő hónap elején jön a Win10 később a DirectX12 + PC-re, laptop-ra, tabletre, okos telefonra stream-elhetőek a játékok.

Ami nem utolsó hogy megoldották a visszafele kompaktibilitást és futni fognak rajta az Xbox360-as játékok is.



UI.

Bírom hogy olyanok is válaszolgatnak akik lusták vagy buták utána keresni a dolgoknak.

2015. júl. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt mondom úgy hogy itt figyel az Xbox One a az Xbox360 mellett.(az előző válaszoló voltam)
2015. júl. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

aha witcher 3 annyira jobban futna xbox-on akkor 10 videobol 7 et hamisitottak

ps4 stremaeléssel már a kezdetek óta viszi a ps3 játékokat

kontroller az meg csak akkor szar nek ed ha az xboxétvszokod meg

ja és exlusiv az a 30 fps ugyse látod meg hiaba tobb akkor is szebb a ps exlusive

2015. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Amúgy első vagyok és én is Xbox párti vagyok, ezért én is azt ajánlanám, a ps kontroller csak egy sajátos meglátás volt!
2015. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ/megállapítást!

Még annyit, hogy esetleg linkelhetnétek oldalakat ahol olcsóbb a konzol.

2015. júl. 25. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Exclusive játékok alapján dönts.


gamertech.hu

hasznaltkonzol.net

2015. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10 videóból 7 hamisítottak????????

Hitelrontás miatt azt el is távolítanák a youtube-ró ezt nyugodtan elhiheted.

Még a Gamestar oldalán is foglalkoztak a témával hogy bizony annak ellenére hogy erősebb a PS4 még is stabilabban és szebben futott Xbox One-on a Witcher3.


https://www.youtube.com/watch?v=tkB8gpPzMkw


A videó a Digital Foundry által került a youtube-ra ők pedig nem arról híresek hogy hamisítanak inkább arról hogy tényeket közölnek, kb.ennyi.


UI.

95-ben vettem az első PS1 konzolomat szóval ennyit arról hogy megszokás a kontroller.:)))

2015. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!