Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Úgy általában miért állnak...

Úgy általában miért állnak le/fagynak le a tabletek?

Figyelt kérdés

Tabltet vásárláson gondolkodom úgy 50 ezer környékén. Most pont egy Lenovo tableten.

Az lenne tehát a kérdés, hogy miért fagynak le ezek a rendszerek? Mi okozhatja? Inkább az Android rendszerre jellemző vagy a Windows-ra is?

Azt tudom, hogy az iPadek nagyon jók, mert jól vannak összerakva, kompatibilis minden mindennel és nincsenek ilyen problémák, vagy ott is vannak?



2015. júl. 24. 11:45
 1/5 anonim válasza:
nem stabil a rendszer... még az Apple stabil op.rendszert dob ki! ezért iPad mellet voksolok! jó pár éve használom!még semmi bajom nem volt vele!
2015. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed android ha van akkor ios ;)
2015. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi. és a windowsos tabletek? arról vélemény?

plusz. ha tegyük fel veszek egy iPadet akkor kell valamit fizetni az appokért? úgy hallottam nem lehet megúszni fizetés nélkül...

2015. júl. 25. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ios stabil és nincs vele gond hehe..

Nálam folyton beszarik a control center, értesítések panel meg a több ujjas gesztusok, baromira idegesítő hogy folyton újra kell miatta indítani

Mondjuk egyik barátomnak is ipadje van, nála nincs ilyen hiba

Lehet csak én fogtam ki egy ilyen gépet, de akkor is kiábrándító

2015. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A dolog nyilván készülékfüggő is,másmilyen egy 20.000 ft-os telefonon a rendszer mint egy 120.000 ft-oson. Vannak jó tefonok is az alsó kategóriában,és rosszak a felsőben.A rendszer akadása,fagyása nem feltétlenül a telefon hibája,lehetséges a rossz optimalizáció hibája,rossz tárhelykezelés, stb. miatt is.
2015. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!