Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyenek a mostani mp3 lejátszók?

Milyenek a mostani mp3 lejátszók?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a kezdetek kezdetén az mp3-ak elemmel működtek és közvetlenül az usb-be lehetett dugni.

Aztán jöttek az mp4-ek, amiket már vezetékkel lehetett csatlakoztatni, s a töltését konnektorral, illetve számítógéppel lehetett megoldani.

Mostanra azonban biztosan változott. S tulajdonképpen az érdekelne, hogy vannak-e olyan mp3-ak, amiket nem elemmel kell üzemeltetni, és vezetékkel lehet csatlakoztatni, esetleg töltővel tölteni?


2010. márc. 6. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
márkától függ, de már a 10.000Ft-os telefon is viszi az MP 3-t szal nem nygon éri me se az mp3 se az mp4..
2010. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont megéri az akksis mp3 lejátszó, mert csak zenehallgatással simán hozza a 30-40 óra lejátszást. A telefonom meg megadja magát kb. 5 óra után, pedig 80 ezres telefon.
2010. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem Pihilps MP3 lejátszóm van 12.990-ért vettem 1 töltéssel ha teljesen feltöltöm 29 órát is kibír. És a sz.gépe kell dugni USB-sen h töltsön de lehet venni ilyen kis bigyulát amit lehet konektorba dugni és abba belelehte dugni az USB-t.
2010. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!