Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xiaomi Mi Band fitnesz karkötő...

Xiaomi Mi Band fitnesz karkötő mire jó a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Engem az alvás funkció érdekel (Track sleeping quality) főként de a többi is.


A karkötő tudja érzékelni mikor alszom?


Ha igen, akkor vannak appok amit hozzá lehet kötni? Pl. hogy olyan alvási fázisban ébresszen, amikor nem vagyok mélyen, vagy ne csörögjön, se értesítsen SMS-ről, ha alszom?



2015. júl. 31. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

"Ébresztő funkcióval is felvértezték a Mi Band-et, a hagyományos óra-perc ébresztésen kívül került bele egy extra funkció, ami a beállított időpont előtti 30 percben figyeli, hogy mikor vagyunk az alvás azon szakaszán, amikor a legkönnyebben kelünk, és ekkor kezdi el rezgetni magát a csuklónkon."


A pulzust méri, és az alapján működik ez a funkció is valószínűleg.

[link]

Itt kérdezhetsz, de az utolsó 1-2 komment épp arról szól, hogy miért nincs ilyen alvás közben ne értesítsen funkciója.

2015. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

helo

azota kerdezo vasaroltal ilyen karkotot? engem is az alvas funkcioja erdekelne

2016. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Be lehet állítani, hogy alvás közben ne jöjjenek értesítések. Egyébként magától érzékeli, ha alszol. Egyéb app sztem nincs hozzá. Az ébresztője sztem nagyon jó, hogy nem csörög, hanem el kezd rezegni és egy gombnyomásra leáll.
2018. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!