Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DIGI műholdat hány nap alatt...

DIGI műholdat hány nap alatt kötik be a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
A mostani előfizetési csomagom ( helyi kábel szolgáltatató megszűnik ápr 1el és mivel a digitális nem nyerte el tetszésemet,úgy döntöttem,hogy inkább lesz DIGI műhold,akinek van átlag tapasztalata mennyi idő alatt kötik be (elméletileg 15) gyakotlatilag,kérem irjon

2015. febr. 17. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Box hiánnyal küszködnek, szal megjósolni sem lehet. Esetleg hívd fel őket, s mondd nekik, hogy tisztában vagy azzal, hogy box hiányban szenvednek, s ezután kérdezz rá, hogy várhatóan mikor tudják megejteni a szerelést. Ha nem hagyományos tv-t használsz, hanem HD ready vagy Full HD lapos TV-t, akkor pedig ragaszkodj a HDMI-s boxhoz, ha nem tudnak adni, még véletlenül se köss velük szerződést, mert a hagyományos boxaik valami elképesztően pocsék minőséget produkálnak, ami hagyományos TV-n is észrevehető, de azon még nem mindenki veszi észre, viszont laposTV-n katasztrofális.

Ha sport nem fontos, ajánlom a UPC-t, akár saját boxal, így a havidíj a medium csomagra 2000 Ft havonta, s cserébe nem egy ostoba boxot kapsz, amivel csak küzdenek a felhasználók, hanem olyan boxot, amilyet kiválasztasz magadnak, ha olcsó kell, akkor Amiko Mini HD SE, ha okos, akkor újonnan vagy használtan Amiko alien 2, dreambox, ha tényleg sokkal többet akarsz egy boxnál, akkor Amiko A3. A boxokról bemutató videókat találsz a youtube-on csak keress rá a nevükre, esetleg a preview szót még biggyeszd melléjük.

2015. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha UPC mellett döntenél, s saját box mellett, akkor azt még érdemes tudni, hogy egy firmware cserét eszközölni kell a boxon, nem nagy művelet, nem bonyolult, részletezem, ha esetleg ezt az opciót választod.
2015. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kunu lenke válasza:
Szia.Kb 1 héten belül meg szokták csinálni.
2015. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

1 hét jónak tűnik,ha bekötik annyi alatt,ha nem akkor a digisport le van ejtve és lesz upc!


Köszi!


Mert mint fennt olvasható nem érek rá heteket,mert tv nélkül maradok különben.

2015. febr. 18. 19:28
 5/11 A kérdező kommentje:

1.neked is köszi!

Ezt fogom! HD-hoz ragaszkodni fogok!

2015. febr. 18. 19:30
 6/11 A kérdező kommentje:

Letelt a 15nap+2 nap,mondták hogy hívnak, nem hívtak, naponta hivogatom őket...

Kezdem unni,azthiszem inkább lesz UPC Direct, mert már kezd tele lenni a hócipőm az igérgetésekkel.

2015. márc. 4. 18:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Ah... Haver, én mondtam, miért nem hallgattál rám? :D Már rég túl lennél az egészen. Ha most tényleg a UPC-hez mész, s egy TV-re akarod, gondolkodj el a direktkártyán, 2 TV-re is megoldható, de Magyarországon nem sokan engedhetik meg maguknak, hogy hirtelen 35 ezret kiadnak saját boxokra, antennára, de ha érdekelnek a külföldi csatornák is, akkor jobban jársz saját rendszerrel, akár később egy antenna forgatóval vagy több antennával s még a havidíj is olcsóbb. Medium csomagon 1000 Ft-ot spórolsz havonta, az első 6 hónapban további 500 Ft-ot, az annyit tesz, hogy 15 ezer az első évben, ennyiért meg még újonnan is kapsz egy amiko boxot, amivel megoldható a vétel, s a kártyát is olvassa firmware csere után. Szerelni magadnak kell, de némi műszaki érzékkel megoldható vagy szerelő.
2015. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Boxal kértem,mert hamarossan valószínű 3-ra kell!

Egyébként megoldható,hogy az egy utcával arébb lakó anyámhoz vigyek egyet?

Szerelővel például megbeszélni?


Gyerek kicsit szomorú volt,mert focit szerette volna a digisporton,de arra jutottam nem lehet várni tovább,így is lesz sport1-2,M,eurosport1-2

Direct+t választottam,csütortok delután rendeltem meg,ma hívtak,hetfő délután szerelik!

A Digit örökre elfelejtem,mocskos egy társaság 20 nap eltelt,még nem hivtak,de ha hivnak is elkuldöm őket a francba!

2015. márc. 6. 21:43
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma felhivtam a digit,megmondtam már ne jöjjenek :D
2015. márc. 7. 10:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, a szerelővel nem tudom, hogy ilyesmit leegyeztethetsz-e, ugye ez illegális hivatalosan, ki mennyire erkölcsös, s azt sem tudom, hogy a upc kikkel melóztad, biztos nem olyan szedett-vedett banda, mint a digisek, én nem próbálkoznék vele, de a boxot átviheted nyilván nem legális, de technikai akadálya nincs. Ha ott van antenna, s a thor-ra néz, csak rá kell kötnöd, ha nincs antenna, akkor venned kell egyet, aztán beállítani már befogod tudni, csak rákapcsolsz valamelyik csatornára, s lassan forgatod az antennát. Nem ismerem a upcd boxait, simán elképzelhető, hogy a beállításokban még jelszint, jelminőség is látható, szóval finomhangolni is tudsz vele, valamilyen szinten, persze nem ugyanaz, mint egy műszeres beállítás, de ellehet találni, érdemes az m1HD-ra kapcsolnod, mert az a tp. a leggyengébb.

Ja, hát a fiadat ezek a sport csatornák nem fogják kiengesztelni, ha foci rajongó... :D

Ugyan engem hidegen hagy, de a főfocistánk rendet tehetne már végre, hogy megszűnjön a digi sport egyeduralma, nem mondom, hogy vegyék el tőlük a jogot, hanem maximalizálni kellene, hogy mennyit kérhet el egy sport csatorna fenntartója a csatornájáért.

2015. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!