Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért merül le saját magától...

Miért merül le saját magától a laptopom?

Figyelt kérdés
Asus Tranformerbook t100-asom van és amikor fel volt töltve teljesen kicsit használtam (kb 15-20 perc) este, reggel már azt jelezte le van merűlve az akksi. Mi baja lehet eddig nem csinált ilyet csak kicsit ment le ha nem használtam. Kapcsoljam ki minden használat után?

2015. aug. 2. 12:18
 1/2 Szirty ***** válasza:

Ha ki sem kapcsolod, miért csodálkozol azon hogy merül?

Én ezt nem értem!


Vagy azt gondolod, hogy ha felkapcsolva hagyod a fürdőszobában a lámpát és kijössz onnan akkor nem fogyaszt mert nem "használod"?

2015. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak lezárolni szoktam teljesen kikapcsolni nem a telefonom sem kapcsolom ki teljesen mégsem merűl le max pár százalékot és a laptop eddig nem csinált ilyet.
2015. aug. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!