Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik hogy a laptopom...

Létezik hogy a laptopom bekapcsolja saját magát? Semmiféle riasztás stb nincs rajta beállitva. Rendesen jelentkezek ki, kapcsolom ki. Pár napja a z éjszaka közepén, most pedig lámpaoltás után. Mi ez? Kissé megijedtem.

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 21:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nappal miért nem csinál ilyet?
2015. júl. 21. 21:33
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
CSak azért kapcsol be, mert fél a sötétben, nappal meg nem kapcsol be, mert nincs sötét.
2015. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Értem.Szóval a gépeknek is van lelkük.Mindig tudtam.Akkor mostmár alszom nyugodtan...
2015. júl. 21. 21:46
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
A skynet öntudatra ébredt, te vagy John Connor az emberiség egyetlen reménye!
2015. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy valaki szórakozik veled? lehet telefonra olyan alkalmazást leszedni amivel ki-be lehet kapcsolni a gépeket.( bocsi ha nem,csak próbálok elsőnek valami logikus megoldást találni)
2015. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekünk, amikor elromlott a tv, előtte pár hétig véletlenszerűen kapcsolt be, amikor még a távirányító is el volt fordítva a fal felé. Egyszerű meghibásodás az oka.
2015. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Amikor én poénból szórakoztam quija táblával, meg gyertyamágiával a telefonom őrült meg.

Ébresztő bekapcsolt hajnali kettőkor, meg ilyenek.

Ha csináltál valami "mágiást", akkor ne csináld többet.

Én nagyon megijedtem akkor, de volt más is, úgyhogy azóta SEMMI, még viccből se.

2015. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A válasz benne van kérdésedben:

- ha úgy van, ahogy leírod, akkor létezik,

- ha nem úgy van, akkor nem létezik, te viszont hazudsz.

2015. júl. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Legoman ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egy kis üzemzavar csak.

Teszel valamilyen más elektronikus tárgyat a géped mellé éjszaka?

Mert nekem régen ott volt a telefonom (nem okostelefon, wifi se volt rajta), és mintha a telefonom életre kelt volna éjszakánként, de csak éjszaka. Magától profilokat váltogatott, üzeneteket küldött stb. Utána éjszakára átraktam máshova és ott nyugton volt.

2015. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, velem sose történt ilyen laptoppal. Viszont tévével igen, ott egy kis "hirtelen jött áramtöbblet" bekapcsolhatja, lehet, hogy a laptopoddal is ez a helyzet, bár én ehhez nem értek, de egy elektronikus eszköz csinálhat ilyen vicces dolgokat. Próbáltad már kikapcsolás után kihúzni a töltőjét? Ha nem, akkor ezt próbáld ki, ha úgy nem kapcsol be, akkor lehet a töltő kezd elromlani, de lehet persze az is, hogy valaki szórakozik csak veled (élő valaki) :)
2015. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!