Ha napi 4 órát játszok, szakállas 150 kilós ember leszek?

Figyelt kérdés
Apukám megrögzötten ezt mondja, azt mondja 2 óránál többet nem játszhatok, mert elhülyülök. Hogyan bírnám meggyôzni arról, hogy az hogy nyáron 2 óránál többet játszok, nem leszek ôrült? Eddig 3 éve le se szarta, most hirtelen ez az egyetlen problémája.

2015. aug. 2. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert öregedtél 3 évet és gondolom azt hitte mostanra már kinövöd a gépezés iránti vágyadat. Egyébként sanszosan igaza van, a tespedős életmód rád ragad egy idő után.
2015. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiséggel van baj, csak akk folyamatosan növekszik. ha egész nap dolgozol mondjuk 4ig vagy 6ig, akk utána játszhatsz, ha nem dolgozol ne játsz :D ember függő, ha valamelyik felmenőd dagi, akk megvan az esélye, h te is az leszel. apukád biztos látta a southpark wow-os részét :D
2015. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem hallgass apudra és csökkentsd azt a 4 órát, ha a gép előtt ülsz állandóan, sok már jó dologból kimaradhatsz
2015. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KINGMAX válasza:
Szerintem önmagában nem baj ha napi 10 órát is játszol. NYILVÁN hosszútávon már nem ez a diagnózis, de néha belefér. Másrészt, igaza van az előttem szólónak, inkább menj el szórakozni, sportolni, csajozni/pasizni nemtől identitástól függően, úgy többre viszed. Nekem is volt egy gépezős korszakom, de így 19 évesen ha lehetőségem van, nem otthon vagyok, amikor szabadidőm van, hanem elmegyek barátokkal, vagy egy jót futni/focizni, jobb az. :) Persze az se baj ha otthon vagy, és ott töltöd a szabadidődet a gép előtt, de szerintem jobb ha inkább eljársz ide-oda. ;)
2015. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából 14 éves vagyok, és ezen kívül nyáron minden nap aktívan tanulok németet, nyelvvizsgám is megvan, és nyár van komolyan, ha játszok 4 órát mondjuk a 24bôl, az miért probléma?
2015. aug. 2. 23:35
 6/6 KINGMAX válasza:
100%
Nincs semmi baj vele. Apukád biztos látott vagy olvasott valami "értelmes" tényfeltárást, hogy a gépezés rossz hatással van a gyerekre, és birkaként követi MÁS véleményét... Ez elég bosszantó, és ha nem hallgat az érvekre, legyenek azok bármilyen racionálisak, az már nagyon gáz (persze ha ez így van...) De megmondom neked őszintén, ha attól hogy te 14 évesen gépezel akár napi több mint négy órát, nem lesz semmi bajod. Szóval csináljad nyugodtan, apukádat meg próbáld győzködni, puhítsd meg, ha nem megy... akkor olvass utána, keress bizonyítékot hogy nem lesz bajod. Kezdetnek ajánlanám, hogy mutasd meg neki ennek a videónak az első felét, amíg nem a filmről kezd el beszélni. :) https://www.youtube.com/watch?v=YL296HBUvzY
2015. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!