Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mik a tapasztalatok a Thomson...

Mik a tapasztalatok a Thomson Thc3000 beltéri vevő egységről?

Figyelt kérdés
Minden funkciója megfelelően működik?

2015. aug. 4. 21:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Én is néztem ezt a típust csak azt tartom hátránynak hogy csak hdmi csatlakozó van rajta így régebbi tv-re nem lehet rákötni.


Pc-n lejátssza a felvett műsorokat azért vagy azt sem?

Ezeken van lehetőség előre programozott felvételre vagy csak azonnali van?

2015. aug. 6. 08:08
 12/18 anonim ***** válasza:

Rálehet kötni régebbi TV-re, van analóg kimenet, csak jack csatlakozós, de tartozék szokott lenni a jack-rca kábel, pont azért, mert nem hagyományos kimenet (ez fért rá). Szóval kapsz analóg képkimenetet s analóg, sztereó hangkimenetet is, RCA ha nincs a CRT TV-den, akkor RCA-Scart átalakítót még be kell gyűjteni hozzá, párszázas tétel.

Nem lehet a felvételt PC-n megtekinteni s ezért nem lehet szerkeszteni sem. A felvétel kódolt, csak a boxon keresztül visszanézhető, no de manapság mi az a műsor a TV-ben, amit nem lehet letölteni? Szóval ha valamit archiválni szeretnénk, arra jó a letöltés, ha valamit csak felakarunk venni, mert 1-2 órával - 1 nappal később tudjuk csak megnézni, erre jó a felvétel, s ez tartja gyak. még életben a felvétel funkciót a boxokban.

Szóval felvenni tudsz, de csak a boxon tudod megtekinteni a felvételt.

2015. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ezt a kábel dolgot nem is tudtam, köszi hogy írtad!


Ez a használati útmutató megfelel ennek a típusnak?

[link]


Tehát akkor ezt ajánlod inkább?

[link]

2015. aug. 6. 22:10
 14/18 A kérdező kommentje:

És az hogy ebbe csak 400Mhz-es processzor van mennyit számít?

Csak azért mert láttam hogy a 8270-ben dupla magos 600Mhz-es van.

2015. aug. 6. 22:19
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyjából megfelel, igen, de úgy is kapsz majd hozzá kézzel foghatót. Mediamarktot nem ajánlom, tróger banda, inkább vedd szaküzletből, még akkor is, ha rendelned kell. A proci miatt ne aggódj, azokat a funkciókat, amit kínál a mini hd, kiszolgálja az a proci.
2015. aug. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Amiko mini combo-ról beszélünk ugye? Mert te a mini hd-t írtad, de azon csak 1 usb van sőt abba dvd-t tuner sincs...
2015. aug. 7. 11:34
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja, a combo-ról csak elírtam.
2015. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Beszéltem ma egy műszaki boltossal, és ő a 8270-et ajánlja inkább. Ő azt mondta, hogy pl. a upc-nél csak saját box jó, mert már valami pin kóddal vannak védve, meg hogy ingyenesen semmi érdemleges csatorna nem fogható műholdon keresztül.


Mi a vélemény erről? A műholdas vevőt leszámítva amúgy jobb a 8270-es?

2015. aug. 10. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!