Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tv-men nem jön adás, ha az...

A tv-men nem jön adás, ha az antenna kábelt Y-elosztóval megosztom. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

2 tv-t szeretnék egyszerre üzemeltetni. emiadt meg kellett osztani az antenna kábelt egy Y elosztóval. Mihelyts beigtatom ezt az eszközt, nem fog semmi adást. Mi lehet az oka?

Az y elosztó jó, kimértem. Sőt, vettem még egyet, és azzal sem javult a helyzet.

Köszönöm a segítséget.



2015. aug. 7. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

És mi lenne az?

Kábel TV, földi sugárzás, netán műholdas??

Mindegyikbe tulajdonképpen antennakábelt dugunk, ugyanúgy néz ki.

Kb. mindegyiknél más lenne a válasz!

2015. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne jártas. nem is értek hozzá, elnézést a tudatlanságomért. külföldön tartózkodom most, és a jelenség is itteni. Nem tudom pontosan milyen tv. A nappali falában van egy csatlakozó, és az lett megtoldva a hálószobáig. kb 20m kábelllel. nem tányéras, és nem antennán jön. valószínű kábel TV.

Még egyszer elnézést a tudatlanságomért. Köszönöm a választ.

2015. aug. 7. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan elosztó kell hozzá, ami 5MHz-től 1GHz-ig ereszti át jelet, ez így stimmel ?
2015. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amit utoljára vettem elosztót, nincs feltüntetve semmi, csak h y elosztó, és h 2 tv-t tud 1 ponttal. Vagyis elvileg pont erre a célra van kitalálva. Szétszedtem és láttam h van benne egy ellenállás. De mást nem tudok. Mikor kicsipogtatom, nincs benne szakadás. nem értem.
2015. aug. 7. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit próbálj még ki, hogy a bemenetet minél rövidebb dróttal közvetlenül összekötöd a kimenettel, akkor megjön-e az adás...
2015. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!