Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó minőségű hangfal maximum...

Jó minőségű hangfal maximum 100. 000Ft-ig fontos szempont a kemény basszus. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani valami valami jó hangfalat/szettet ami nem ilyen electronicstarsos műszar. Lehet 2.1 is csak a lényeg hogy "szetvigye a szobat" ;) . (Meg nem utolsó szempont az se hogy ne kelljen sokat kotogetni na de ha kell hát kell:D) előre is köszönöm !!! :)
2015. aug. 8. 03:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Veszel egy ilyet:

[link]


És hozzá egy ládát pl. ezt:

[link]

2015. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó lenne kicsit többet tudni, mielőtt bármit merne ajánlani az ember. Van e valamilyen erősítőd? Feltételezem, hogy van, hiszen csak hangfalat szeretnél.

Ennek fényében kellene hangfalat is választani.

100 000 már elég egy Logitech Z906-ra is, az szétviszi a házat garantáltan és még mozizni sem utolsó, THX minősítésű, elég jó cucc és 90-ből megvan.

2015. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 jampi996 ***** válasza:
Ha zenehallgatásra lenne és szertnéd hogy az árhoz mérten szépen szóljon, akkor pioneer cs 7070 újonnan. Ez 2.0. Újonnan 75000 ft-ért viheted el. Használtan ha veszel kb 50 ezerért és 50 ezerig veszel hozzá egy aktív mélynyomót, garantáltan szétviszi a szobát, csak annyi hogy kell hozzá egy normális erősítőd. Ha rendelkezel ilyennel, akkor inkább fontold meg, amit mondtam.
2015. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztereo rendszerhez mélynyomót tenni csak azért, hogy a hangképet megborítsd, marhaság.

Mélynyomót sztereo rendszerhez akkor tegyél csak, ha azt akarod, hogy a zene halkan is teltebben szóljon, egyébként felesleges.

2015. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem írtam teljesen tisztán érthetően tehát nincs erősítőm és inkább zenehallgatasra kéne valami kemeny. Köszönöm a válaszokat !
2015. aug. 10. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor az én megoldásom nem jó, az erősítőhöz van.
2015. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Z906-osban van erősítő, 5.1-es rendszer, és egy nagyon komoly 25 cm-es mélynyomó, ami szétviszi nemcsak a szobát, hanem a házat is.

[link]

Ezt a tesztet egy átlag user csinálta, aki használta zenére és filmre is.

2015. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen a pioneert nagyon szeretem de erősítő híján ráfáztam ez a Logitech viszont nagyon ásznak tűnik bár inkább a 2.1-ekkel vagyok kibékülve mint az 5.1-el de lehet hogy épp itt az ideje az 5.1-nek. Köszi !!!! :D
2015. aug. 11. 20:02
 9/9 anonim ***** válasza:
A Logitech tipikusan a "szétviszi a házat" rendszer, nem fogsz csalódni benne.
2015. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!