Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Brigi egy star stable vidis....

Brigi egy star stable vidis. Volt egy nagyon szar videója és én negatív kommentet írtam rá. Erre mindenki megutált most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Erre egymillióan rámjöttek hogy jajj de hülye vagyok ez a vidi naon jó meg szupi. Én star staleban ráírtam Brigire. És bocsánatot kértem. Ő meg tovább szídott mint az állat. Elgem lett, és azt írtam, hogy legalább mondhattam a barimnak hogy beszóltam neked és letiltottam. Szerintetek most mit csináljak?

2015. aug. 10. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj vele nem foglalkozni. Te csak kritikát attál ami nem mindig építő és jó. Az az ő bajuk hogy nem értik meg hogy ez csak ktitika és hogy te nem vagy hülye. Próbálj bocsánatot kérni a nézőktől is.

Amúgy ki az a brigi? :D

2015. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Brigi egy Star Stable Online videós :) Veem nagyonszemét pedig bocsánatot is kértem... Az SSO-ban ráírtam és ott... (A commentháborút megtalálod a szerelem első látásra star stable youtube alatt XD) És köszi a választ csak folyton jönnek gmail-ban a bepofázások és már unom. tudom, én is izé voltam de már nagyn idegesített.. é szerintem nem tart 2 napig csinálni egy vidit, de ő azt mondta...
2015. aug. 11. 13:58
 3/6 anonim válasza:
Szia!Szerintem is sz@r lett a vidi összes része úgyhogy nem értem h tetszhet ez olyan sok embernek de szerintem nagyon bunkok hogy folyton zaklatnak.Ez nem normális dolog megértem hogy irtal hogy nem lett valami jó
2015. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a mellémállást, jól esik hogy valaki más is úgy gondolja, mint én :)Amúgy az SSO ban ráírtam postán és bocsánatot kértem. és hogy tereljem a témát, mgkérdeztem, hogy milyen felvevője van.. És mondta hogy aztán nekem nem fog segíteni :P
2015. aug. 13. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj. Ilyen retardáltakkal nem kell foglalkozni. Ez a brigi és az egész bandája retardáltakból áll az elmondásod szerint.
2018. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy az SSO ban ráírtam postán és bocsánatot kértem."


Legyen már tartásod! Leírtad a véleményed, utána megalázkodsz? Nem értem az ilyeneket!


Hallani olyan házastársról is, akinek ebből áll az élete, hogy előbb hülye, utána bocsánatot kér, és így tovább, állandóan ez megy.


Undorító!

2018. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!