Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek volt LG KP 502 a...

Akinek volt LG KP 502 a kezében annak mi a tapasztalata vele? Negatív és pozitív véleményeket is írjatok! Akinek van és szereti az írjon nekem jót is! Tényleg ennyire rossz lenne? Már teljesen el vagyok bizonytalanodva!

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 19:17
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia!

Miért mi rosszat hallottál róla?

Amúgy nekem már volt a kezemben és szerintem elég jó,ahhoz képest,hogy érintőképernyős(mert én személy szerint soha nem vennék érintőset,de ez csak az én véleményem).Szóval szerintem nem olyan rossz és könnyű kezelni is!

Légyszi majd írd le,hogy mi rosszat hallottál róla!

Köszi!

Üdv És Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia hát azokat hallottam hogy maga az egész telefonszar meg hogy nagyon keveset tud és kicsi a képernyője ilyen baromságokat hallottam !!!
2009. dec. 25. 07:14
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és Boldog Karácsonyt
2009. dec. 25. 07:15
 4/11 anonim válasza:

Szia!

A tegnap esti vagyok!

Hát a képernyője egyáltalán nem kicsi,nagyon jól látni rajta mindent és nagyon szépek is a képek!

Amúgy szerintem ha venni akarsz akkor azt tanácsolom neked,hogy menj el egy használt telefonos boltba és ott próbálgasd ki,hogy neked hogy tetszik meg minden,szóval tapasztald ki gy kicsit és ha tetszik akkor vedd meg,így legalább lesz némi tapasztalatod a telóval kapcsolatban és nem zsákbamacskát veszel!

Üdv!

2009. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és boldog ünnepeket kívánok!!
2009. dec. 25. 10:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 500-as van. De tök ugyan az ( 500; 501; 502 ) Mi baj lenne az éríntőképernyős készülékekkel? Semmi. ez a technika vívmánya. Gps-ek is érintősek és működnek!!! Vigyázni kell rá, én vigyaztam mindegyikre!!!!
2009. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Karácsony előtt pont egy 502-essel leptem meg magam. :)

Én nagyon megszerettem, elegáns, könnyen megtanulható a kezelése. A memóriakártyával semmi gondja, és külön nagyon jó benne, legalábbis számomra, hogy kezeli az office dokumentumokat, és a pdf-eket is. :)

A zene pedig kihangosítva is tisztán szól, ja és ha ott van az albumkép a zenei fájlok mellett, akkor azt a zenék lejátszásakor ki is teszi...:)

2010. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Negatívja annyi hogy nagyon törékeny:/ Tehát bicózni, vagy bármi más efféle dolgot űzni nem nagyon érdemes vele! XD
2010. febr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez aztán minden csak épp nem a teknika vívmánya elis mondom miért ezzel leginkább telefonálni lehet mivel ez pont olyan java alapú mobil mint a legtöbb gombos csak épp a kezelőfelületet áttervezték h érintős kezelésre. Ami rossz benne java alapú tehát egykét java játéknál többmindent nem tudsz rárakni , a kijelző érintéstechnológiája rezisztív ami sokkal rosszabb a kapacatívnál. szar kamera stb de telefonálásra sms ezére jo és annyira törékenyneksem mondanám mert elég könnyű és masszívnak érzem ennyi....elég hamar beszereztem egy androidot és élvezem a böngészést a rendes gps navigációt jobb kamerát és kapacatív érintőkijelzőt és azt h rengeteg játékot és alkalmazást tudok letölteni hozzá a markettel vagy épp ha valami nem ingyenes kell akkor torrentről megszerzem ennyi
2011. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg ilyen telefonom van. Nem ajánlom senkinek, szerintem nagyon rossz. Rosszul mutatja az akkumlátornak az állapotát, rossz az érintőképernyője (erősen kell nyomkodni)három hónap után megunod, néha magától kikapcsol. A pozitívum az hogy olcsó.

Remélem segítettem! :-)

2012. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!