Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb szerintetek? Pc...

Melyik a jobb szerintetek? Pc vagy xbox 360? véleményeket írjatok légyszíves akinek pc je van és akinek xbox ja van köszi! Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
az én véleményem!xbox:ujjonnan 100.000ft elégdrága ahoz képest hogy kapsz hozzá 1-2 játékot 4gb s hdd vel meg egy kontrollerrel meg kinectet!ha használtan venném akkor 30-40 ezer ft lenne de akkoris 2-3 játéknál nem kapsz többet igaz 120 gb hdd val mert sokan vesznek bele és ugy adják el meg 1 kontrollerrel jó esetben 2-öt meg egy fifát jóvan tudunk 2 en játszani!de akkor meg ha nincs flashelve akkor szívás van mert egy játék 10.000ft csak a régebbiek vannak 10 ezer alatt!meg 1-2 játék van ami nincs kiadva!de az az xbox előnye hogy csak közbe kell cserélni a hdd t!PC:a pc szerintem azért jobb MERT!elösszöris ott van a torrent letöltjük a játékot aszt kész már játszhatunk is!vannak a játékokhoz magyarítások meg lehet v enni hozzá xbox gamepadet meg köthetünk rá 2 vinyót is vagy többet!csak az a hátránya hogy sok cuccot kell bele venni hogy menjen és ez használtan is 100.000 ft mondjuk jobb használtan venni mint ujjonnan 2-3 százezerér!lényegében nem az a baj hogy sok cuccot kell venni bele ha nem eröset kell bele venni hogy menjen a játék mint pl:a gta 5 és ez drága!

#PC #Xbox 360 #PC vs XBOX 360
2015. aug. 14. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

egyértelműen a konzol. sok éven keresztül játszottam pc-n. nem éri meg. annyi pénzt, amit beleölsz, egy konzol esetében fordíthatsz kiegészítőkre, vagy játékokra, vagy flashelésre, rgh-ra, stb stb.


van x360-am, rgh-s. külső, 500gb-os vinyóval játszunk vele. cefetül megéri a pénzét. nem kell állítgatni, hogy milyen legyen a grafika, hogy ne szaggasson. jó nettel még az online játék is fain. alapból megy minden, csak felrakod külsőre és ennyi. nincs macera, semmi gáz. szóval vegyél egy xbox 360-at, használtan, rgh-val, slimet. nem lesz baja, ha megfelelően karban lesz tartva, néha újrapasztázod és kitakarítod.

2015. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sleider Fantom HUN válasza:

Egy véleményen vagyok veled!

Mi az xbox neved?

2015. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
UGYE?nekemis pont ez megveszem letöltöm kiirom feltelpitem játszok
2015. aug. 15. 00:55
 4/7 A kérdező kommentje:
sokan mondják gép gép gép!régebbi játékokhoz jó de mamár fémilliós gépkell ahoz hogy menjek EGY rohadt játék ezért van előnye a konzoloknak
2015. aug. 15. 01:04
 5/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy a nethez live ot kell rendelni vagy rosszol tudom?
2015. aug. 15. 01:06
 6/7 A kérdező kommentje:
igazatok van xbox az kelll!én nekem pc m van!erre használom:net,zene hallgatás,payday the heist,sims 3,gta vc,san andreas,far cry 2,farming simulator 2015,fast and furious showdown,nfs carbon,undercover,most wanted(a régebbire gondolok),spiderman web of shadows,euro trcuk simulator 2,hitman azaz régebbi játékokra használom az lenne még a kérdésem hogy van magyarítás xbox 360 os játékokra?
2015. aug. 15. 01:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha játszani akarsz akkor konzol

De ha tobbet is akarsz pl zenét szerkeszteni meg ilyenek akkor pc

De ha pc-n akarsz játszani akkor lehet h ha kijon egy uj játék akkor kell venned vlm újat a gépbe. Lehet h drágák a játékok de egy jó proci vagy vga azok meg sokkal drágábbak es lehet h 1-2 év mulva meg már ujat kell venned

De nem tudom h mit akarsz játszani vagy annál többet

2015. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!