Melyik 2.1 es lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

2.1 es vásárláson töröm a fejemet, a következőket szemeltem ki:

TRUST 19023 GXT 38

Genius SW-G 2.1 3000

Főbb választási tényező a nagy basszus lenne a zenehallgatás miatt, filmezésre és játékra is egyaránt használnám



2015. aug. 16. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A TRUST 19023 GXT 38 -t használtam és semmi rosszat nem tudok róla mondani, bátran ajánlom!
2015. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Genius van. Hibátlan darab, nem bántam meg. Talán annyi zavaró van benne, hogy egy idő után készenlétbe kapcsol (olyankor villog a kék led az elején) és ha halkan ment csak valami akkor nem biztos visszakapcsol rá... felesleges dolog benne. Kis szobában használom, a mély hangot tudod szabályozni (nem tudom mi a pontos kifejezés rá). Járt hozzá egy Jack-Jack és egy Jack-RCA kábel, szokásos 3,5-ös.
2015. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Genius egyértelműen, sokkal erősebb! Az már csak mellékes, de plusz, hogy a kinézete is nagyon durva!
2015. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öcsémnek pont ilyen Genius van, durván szól a basszusa és már lassan 2 éve nem volt neki semmi baja. :P
2015. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!