Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külföldön,1 tányérral 2...

Külföldön,1 tányérral 2 különböző beltéri egység (T-home, Upc)?

Figyelt kérdés

Külföldön, 1 tányérral 2 különböző beltéri egység (T-home, Upc) használható-e egyszerre?

Szoval arra értem hogy pl. Egy fokban van a ketto szolgaltato?

Kulfoldon hasznalnam. Nemetorszagban.



2015. aug. 17. 16:03
 1/2 szántóvető ***** válasza:
a t-home más műholdról sugároz.de antenna forgatóval kivitelezhető a dolog.úgy tudom hogy az upc és a digi fogható egy műholdról.
2015. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom én van egy már meglévő antenna az épületen, teszem azt kollégád t-home-os, te UPC-s de nem tennél ki még 1 tányért, 1 tányért akartok használni? Teljesen mind1 amúgy, ahogy írták nincs egy pozícióban a két hold, mivel a UPC nyugati 1 fokon a thor műholdon szolgáltat, a T-home pedig a nyugati 4 fokon, az amoson szolgáltat. Ettől függetlenül én úgy gondolom speciális monoblock fejjel megoldható, de kérdezz utána szakértőnél, mert én a több fejes rendszerekhez s a monoblock fejekhez egyáltalán nem értek. Első körben magyar boltban nem találtam olyat, ami neked kell, single van, de twin nincs, viszont a parabola hős szerelmeseinél, azaz a németeknél lehetséges, hogy találsz ilyet. Konkrétan, ami neked kell az egy 3 fokos twin monoblock fej, nézd meg náluk valami szaküzletben s kérdezz rá, hogy amit megakarsz valósítani, arra jó-e.
2015. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!