Hogy tudom a hangfalamat beállítani monó-ra? (letiltani a sztereót? )

Figyelt kérdés

A Logitech számítógépes hangfalaimnak az egyike tönkrement, mert a kutyám elrágta a vezetékét... Ettől függetlenül a bal oldali hangfal prímán üzemel. Ami miatt rettentően zavar a dolog, az az, hogy nem működik a sztereó.

Hogy egy példát hozzak: Mikor játszom egy FPS-sel, csak a karakteremtől balról érkező hangokat hallom, míg a jobb oldal az teljesen néma.


Hogyan tudom teljesen letiltani a sztereót a számítógépen, illetve minden programban, játékban, hogy monó-ban halljak mindent a bal oldali hangfalamból?



2015. aug. 25. 22:21
 1/3 Neuhauser László ***** válasza:
100%

Hardveresen is meg lehet

De egyébként ha csak a kábel szakadt valahol, azt házilag is egyszerűen megjavíthatod

Ha a JACK-nél tört el/meg a vezeték, akkor 40-50 ft-ért veszel egy JACK dugót, és az eredetit levágod, majd felrakod az újat - ebben is tudok segíteni hogyan kell


Egyébként én a javítást javasolnám :)

2015. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos ez az opció már kiesett... Bátyám egyszer már megjavította és azt rágta el ÚJRA a kutya. Legutóbb mikor próbálta a bátyám már nem sikerült megcsinálnia, pedig eléggé ért hozzá.


Hardveresen szeretném mindenképp átállítani, kérlek abban segíts, ha tudsz!

2015. aug. 26. 20:22
 3/3 Neuhauser László ***** válasza:

Én megjavítanám neked, akár az egész cucc újrakábelezésével


Amire Te gondolsz, az szoftveres megoldás, ebben egyelőre nem tudok segíteni

2015. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!