Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom megoldani a hangfal...

Hogy tudom megoldani a hangfalamat?

Figyelt kérdés
Van egy sima egyszerű sztereó hangfal, na és a kettőt összekötő kábel elszakadt, és egyelőre csak az egyik megy, és elég tré hogy csak az az egy van, és mit tudok tenni vele hogy az az egy rendesen szóljon, mert olykor hangos, valmikor meg ge*i halk, a beszédek halkabbak mint a háttérzaj, és rohadt zavaró. Tudok ezzel csinálni valamit beállításilag??

2015. máj. 23. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a probléma számítógépnél áll fent, hogy a beszéd halk, a háttér meg hangos egy filmnél, akkor ajánlom a k-lite codec pack letöltését, és telepítését. Valamennyire programokkal tudja ezt a problémát orvosolni. Valamint érdemes flrakni a realtek hd audio managert is felrakni, mert van egy olyan funkciója, hogy virtual surround, ami sztereo jellé alakítja a surround jeleket. Nálam ezek váltak be a filmeknél. A hangfal összekötő kábelt meg össze kell foltozni ha nincs másik egyenlőre, figyelve arra, hogy az azonos színűeket egymáshoz kötöd úgy, hogy ne érjenek össze.
2015. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi, ránézek a programokra, a kábel, meg most asszem elkeveredett valahova, nagy pakolászásban, vagy a cenő manók vitték el, nem isértem. Megpróbálom ezeket :)
2015. máj. 24. 14:49
 3/4 A kérdező kommentje:
és mivel csak egy hangfalam van a K-lite kérdezi hogy milyen hangfalam van stereo sötöbö, ott mit jelöljek?? mert ugye alapjáraton sztereo, de perpill monó, csóriák szingli. Egyedül nem megy.... Komolyan szólva, mit jelöljek ilyeen esetben?? :)
2015. máj. 24. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:
minden féle képpen sztereó! mivel későbbiekben az lesz, és mono jellé nem alakít semmit tudtommal
2015. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!