Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet az hogy a playsta...

Hogyan lehet az hogy a playstation 4-et japánba gyártják?

Figyelt kérdés
Eddig nem láttam még olyan müszaki dolgot amit ne kinába gyártottak volna.

2015. aug. 29. 10:05
 1/4 A kérdező kommentje:
tudom japán cégröl van szó de akkor se értem,legtöbb ország mind oda megy mer olcsó, akkor a japánok miért nem?
2015. aug. 29. 10:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol itt a logika? A Sony nem egészen egy kis cég, mégis miért menne Kínába?
2015. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nemtom csak ugy feltünt, pld az xboxokat ott gyártják pedig a microsoft se kis cég
2015. aug. 29. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:

MS egy fejlesztői cég egyébként,ő fejleszt és máshol gyártya.Sony meg fejleszt meg gyárt is mert van több gyára.Ugye a Sony tv-ket is gyárt meg mindent szóval neki van.De tök mindegy hol gyártyák mindenhol egyforma a minőség.Apple is kínába gyárt és minőséggel nincs gond.Cserébe minden héten 20 kínai lesz öngyilkos a robotmunka és a kevés fizu miatt.

Bár azt meg kell hagyni hogy a Philips se jobb itt magyarországon,bár öngyilkosság nincs de cserébe 22 embert vitt el a mentő ebben a hónapban.Minden esetre a PS4 több alaktrészs kínában készül ám,csak ahol ősszeszerelik na az a gyártáai ország.Nálunk is így van,alkatrészek csak jönnek a gyárbqn összeszerelik és készült Magyarországon.Holott szerintem itt egy kábel se készült.Szóval ne dölj be ;) Kínából jön bele minden csak Japánok szerelik össze.

2015. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!