Playstation 4 kérdések?

Figyelt kérdés

Lemezes játékot lehet csak HDD-ről futtatni(az ODD kímélése miatt) vagy a BR-Disc is kell hozzá?


A PS4-nek van böngészője? Ha van akkor, lehetséges az hogy egérrel és billentyűzettel lehessen netezni(természetesen nem komoly dolgokra(flash gamek...stb) gondolok csak YouTube, hírportálok, Facebook...stb)?


A PS4-re lesz valaha Skype vagy valami Facebook Messenger-féle vagy más olyan ami nem csak PS4 játékosokkal enged chatelni hanem PC-s ismerősökkel is?


A PS4-nek árt kikapcsolt állapotban, ha mondjuk éjjel akadozik az áramellátás?



2015. aug. 26. 21:09
 1/10 Farkasadi ***** válasza:
0%
Nem tudok semmit
2015. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amikor berakod a lemezt azonnal fel is teszi a hddre a játekot, nem is lehet addig játszni mig fel nem rakja.

Igen van böngészöje, én telefont használom billentyünek, egérrel nem probáltam,

Youtube alkalmazás is van rajta. Facebook asszem nincs az csak a böngészöböl megy.

Ha kivan kapcsolva akkor semmi baja nem lesz ha elmegy az áram.

2015. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és kell a lemez a játékokhoz ha elakrod inditani
2015. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen akkor az első kérdésemre sajnos nem a válasz(azért remélem nem tölt túl sokat ODD-ről).


A másodiknál én arra gondoltam hogy úgy használni kb mint egy netbookot, tehát Facebook, olvasgatás, zene hallgatás és videó nézés...stb ilyen alapok és ahhoz hogy tényleg kénylemes legyen meg gyors, billentyűzet és egér. Ja meg az se lenne rossz ha támogatná a több lap megnyitását(támogatja?)...


A chat hát az lenne a legkomolyabb hiányossága a PS4-nek mert Pl.: Xbox ra legalább van Skype(tudom az okát, de akkor is, nem fogok emiatt XO-t venni, de akkor is) és tudom hogy van sajátja de azon nem lehet a PS játékosokon kívül senkivel sem chatelni. Erről valaki nem tud bármit. Legalább a Facebook Messenger-t lehet valahogy használni rajta(természetesen voice chatre gondolok)?

2015. aug. 27. 23:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és az áramos kérdésről: jó tudni hogy nem kell emiatt aggódni:)
2015. aug. 27. 23:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még egy kérdés. A PS4 tényleg képes virtualizációs technika segítségével futtatni PS1/2 gameket és a PS3 gamekkel mi lesz, azt nem lehet majd játszani rajta?
2015. aug. 28. 00:17
 7/10 anonim ***** válasza:

ha ilyenek akarsz csinálni akkor laptopot vegyél, a ps4 játékra lett kitalálva, nem netezésre,chatalésre meg képnézegetésre.

nem mennek rajta a korábbi ps játékok(1,2,3)

2015. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondtad hogy nem akarsz Xbox One-t venni, de amiket hiányolsz a PS4-ből az mind megvan benne + hamarosan az Xbox360-as játékokat is fogja futtatni.
2015. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy a játékokat csak részlegesen telepíti a PS4 mivel hallani sokszor hogy olvassa a lemezt játék közben, az XO-nál meg sem mozdul mert 100%-osan feltelepíti a játékokat lemezről.
2015. szept. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy PS4-re is van Skype csak követni kell a híreket a konzollal kapcsolatban.


[link]

2015. szept. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!