Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan tudom, hogy az Mp3-mam...

Honnan tudom, hogy az Mp3-mam lemerült, és hogyan lehet feltölteni?

Figyelt kérdés

Próbáltam azt,bedugtam a telefonom töltőjébe, bele is ment, de nem tudom, hogy tölti-e vagy nem? Mert pirosan villog, mint amikor bekapcsolom.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2015. szept. 7. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A PONTOS típus alapján ráguglizol, hátha van róla fent valami leírás. Vagy ha már itt kérdezed, legalább beírod ide. A típust. A PONTOSAT. Ha például ideírod, hogy Sony, biztos, hogy elvágom az internetkábelt.
2015. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így, pontos típus megadása nélkül valóban nehéz ezt megmondani, de ha rádugod USB-n keresztül a gépre, szerintem feltöltődik.
2015. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdező sorai alapján nem tartom kizártnak, hogy mp3 lejátszóról van szó, azonban egy másik készüléknek, a mobiltelefonjának a töltőjét használja hozzá. Ez kockázatos. Aksitöltőt lehetőleg csak a hozzávaló készülékhez használj! Különben meghibásodást okozhat még akkor is, ha stimmel az áramerősség és a feszültség.


De, ahogy írták az előbb, általában nem okoz gondot egy készülékről, amin van usb csati (számítógép, hifi, satöbbi) , usb csatijáról tölteni.


Az mp3 lejátszód márkája és típusa megadása valóban fontos a mind pontosabb válaszadási lehetőséghez.


Az mp3 lejátszód akkumulátor töltője nincs meg?

2015. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszsi a válaszokat!

És nincs meg.

2015. szept. 8. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!