Megéri még ipad 2-t venni?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam egy Ipad 2 vételén, de láttam az Ipad air 2-t is. Ha megéri venni , akkor melyiket vegyem meg inkább , és mekkora tárhellyel?

2015. szept. 13. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Ipad 2 2011-es termék, ma már iszonyat gyenge, 30 ezres Androidos tabletek sokkal gyorsabbak.

Csak pár adat, amiben nagyon elavult: 512 MB RAM, 1024*768 képpont

2015. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem ipad2 van, 16gb-os, minden fut rajta ami van appstore-ban, semmi nem akad, annyi különbség van az újabbakkal szemben hogy tovább töltődnek a progik (3sec helyett 8sec)


előzővel ne foglalkozz, sose látott apple-t

2015. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Manapság az elektronika 1,5 év alatt avul el.

A hajdan sztárolt ájfónt tudását aí mai 30 dolláros legócskább telók is túlszárnyalják.

Akkor... minek vennél meg egy levetett valamit ahelyett, hogy vegyél 30 dollárért egy sokkal jobbat?

Tudom, az az alma... de ha leveted a sznobizmust, meglátod az alma mögött a szemetet.

2015. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg ipad 2-t venni

Iszonyat lassú már, következő ios-t meg sem kapja

Amúgy nem tudom hogy jutott eszedbe a 2-t összehasonlítani, ipad 2-t 30k körül lehet venni air 2 meg 120k, nagyon nem egy kategória

Air 2-t vegyél ha van rá pénzed, sima air nem támogatja a rendszer minden funkcióját az 1gb ram miatt

Abból is a 64gb-os modellt vedd, 16gb-al elég sokat szívnál mert nem elég kb semmire

2015. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!