Okos tv, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy okos tv-t, viszont még soha életemben nem láttam, még hasonlót sem, csak gondoltam, ha már áldozok rá, akkor legyen okos, még ha a gazdája nem is.


Segítenétek kicsit?

Nézegettem a videómegosztó oldalon videókat, de nem igazán jött át a dolog.

Hogy kell elképzelni? Az internetezős részére vagyok kíváncsi.

Milyen "rendszer" van rajta? Mármint ugye a számítógépeken operációs rendszer van (Windows, Linux stb..)

A tv-ken is hasonló van? Hasonlít az androidra? Lehet rá alkalmazásokat felpakolni pl. pendriveról?

Milyen típusú alkalmazások futnak rajta?

Külön böngészőt is lehet rakni rá, vagy csak az alap böngészőn lehet böngészni?

Hozzá lehet csatlakoztatni telefonhoz és tablet pc-hez, hogy mindig naprakész legyen?


Elnézést a butaságom miatt, de ez nekem olyan újekeltű, mint a szüleimnek a számítógép, okos telefon használat. :)



2015. szept. 15. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán alkalmazások vannak rajta.Bekapcsolod és megjelennek! A telefonod márkája alapján keresel a tv-hez megfelelő appot és úgy tudod pl irányítani.(vagy tablettel), vagy csak simán távirányítót is tölthetsz le a telefonodra!


Mivel okos, ezért WIFI-n keresztül ismeri fel a két készülék egymást, nem kell csatlakoztatni fizikálisan.

2015. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tablet,telefon böngészőjét is használhatod rajta,v összekötheted a számítógépeddel és akkor "monitor"ként használod. Bármi. Bocsi most így egyszerűen csak ennyit tudtam írni.
2015. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!