Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Helo! Star Stableban melyik...

Helo! Star Stableban melyik lovat vegyem? (többi lent (: )

Figyelt kérdés
Sziasztok! A történet az, hogy én és a barinöm kapunk a legközelebbi 3000 sc-s izénél 3000-sc-t. Ő azt mondta, hogy miztosan a legójabb sárga arabot ( [link] ) veszi. Én először egy selle franciast vettem volna: [link] . Aztán meggondoltam magam, arabot veszek énis. Az a helyzet, hogy nekem a fehér arab és a fekete s tetszik, de a barinőm szerint a fekete csúnya. Én nem tudom melyiket vegyem, nekem mnd a 2 ugyanannyira tetszik. Szerintetek mlyiket vegyem? :) Előre is köszcsi a választ!

2015. szept. 16. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

akkor vedd a fehéret

(neked is tetszik, a barátnődnek is tetszik, nincs probléma)

szivcsi

2015. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D csak kíváncsi voltam rá hogy nektek melyik tetszik :)
2015. szept. 17. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem is van arabom és a dereset vetem a Silver Birtokról! Testvéremnek a szürke van nagyon szép!Bár nekem a fekete jobban tetszik! :) Szerintem azt vedd ami neked tetszik ne azt ami másnak ! :)
2015. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia nekem is pont a silvergladei és a szürke van meg! :) Végül szerintem csak pónit veszek bocsi de nagyon köszi a válaszokat és hogy ilyen kedvesek vagytok! :D
2015. szept. 19. 08:26
 5/9 anonim válasza:

Hát a fekete is lehet szép csak azt a kis kontyos díjlovagló sörényt vedd meg neki és akkor szerintem cuki.

Egyébként mikor vannak ilyen sc akciók?

2015. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, de sztem ünnepekkor :)
2015. okt. 14. 15:48
 7/9 anonim válasza:
köszi
2015. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Am szerintem a fekete a legszebb :). De a te döntésed. Ja, lehet nem kívánsi rá senki, viszont ma vettem meg a shire-met. :D az a legjobb, meg a quarter, + a morgan.
2015. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#5-ös Szerintem is a fekete kontyozott sörénnyel szép mert túl egyszinű már sörénnyel együtt :D
2015. nov. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!