Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS2-t szeretnék vásárolni....

PS2-t szeretnék vásárolni. Van különbség a PS2 vastag és a PS2 vékony kategóriája között?

Figyelt kérdés

Szeretnék többet megtudni a playstationokról, aki tud kérem segítsen!


Hűtéssel lehet probléma a vékonynál? Azt hallottam, h a vékonyon kevesebbet szabad játszani, és hogy az nm viszi el valamelyik játékot, meg ahhoz nem lehet winchestert kapcsolni csak sok buherával. De hiszen a slim az újabb nem? És az újabbnak jobbnak kellene lenni nem? :-)

Most olvasom a vaterán, hogy nem kell chippelni, csak soft módos memóriakártya kell és azzal lehet írt játékkal játszani, csak meg kell patchelni. Hogy kell pachelni?


A program azon kívül hogy futtatja a másolt játékot tartalmaz még

- mediaplayert (divx; xvid; mp3; jpg; stb.)

- HD loadert (játékok futtatása merevlemezről, csak vastag gépen működik adapterrel) /adapterrel??/

- File kezelőt (különböző file műveletek memóriakártyák, merevlemezek, USB-s eszközök közt)


A fickó azt írja sok nyüggel jár az USB-ről a játék, pedig én azt olvastam, hogy inkább így könyebb és kímélem az olvasófejet. Szerintetek?

Szükség van időközönként fejcserére? Milyen okból törheti el a DVD a fejet? Ha kapok egy játékot, megtudom nézni, hogy milyen sebességgel írták, mert azt hallottam, hogy az fontos, hogy alacsony legyen.


Ez a softmod tényleg csak régebbi tipusokra jó, vagy csak annak a vaterásnak nem volt meg az újjakhoz ez a program?


Kompatibilitás:

SCPH-3XXX3(R),SCPH-3XXX4(R),SCPH-5XXX3,SCPH-5XXX4,SCPH-7XXX3,SCPH-7XXX4,SCPH-90004 (2.30 bios-ig)

8A; 8B akkor ok, ha 8C vagy 8D akkor nem fog menni!


Ha szeretném a programot akkor ez alapján vegyek gépet?

Az újabb típusú, biosú gépek gyorsabbak vagy van valami különbség? Lehet Biost frissiteni? Van értelme?


Aki tud kérem segítsen.


2010. márc. 13. 18:56
 1/2 anonim válasza:
Semmi! De eredeti változatú(vastag) PS2-őt már sehol nem árulnak !
2010. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ismerősömtől venném a vastagot. A chip fajtája befolyásol vmit? Pl, h milyen játékot játszik le? Állítólag abba asszem magic3-as van, de majd újra rákérdezek.


A fenti kérdésekre is tudna valaki válaszolni?

2010. márc. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!