Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Telekom Sat TV box miért nem...

Telekom Sat TV box miért nem jegyzi meg, hogy hol tartottam a felvett műsorban?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van olyan boxuk is, ami megjegyzi, csak nekem ezt a szart adták?

2015. szept. 20. 18:20
 1/5 JulesM111 ***** válasza:
Kérlek, reklamálj az 1412 telefonszámon.
2015. szept. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha reklamálok, csak hazudnak. Ez már a második box, amit hoztak, először olyat kaptam, ami gyakorlatilag használhatatlan volt. Hetek kellettek, mire kiderült, hogy van jobb boxuk is. Ami a mostani, az előzőnél ugyan tényleg jobb, mert legalább működik, de iszonyú lassú, és olyan alapdolgokat nem tud, mint amiről a kérdés szól. Gondolod, ha felhívom őket, beismerik, hogy van normális boxuk is? Talán hetek múlva, ezért kérdezem itt, hátha meggyorsíthatom vele a vitát.
2015. szept. 21. 13:54
 3/5 JulesM111 ***** válasza:
Én folyamatosan buzerálnám őket, eleve úgy kell bejelenteni, hogy a szolgáltatás nem jó, azaz reklamálni. Ilyenkor lesz esélyed, hogy némi pénzt jóváírnak. Ha szerelő kimegy, cserél másik boxot, leteszteled, és máris telefonálsz, még mindig rossz. Lényeg hibabejelentés mindig legyen. Másik, SatTV-hez én még nem láttam olyan boxot ami olyan frankón működne, mint az IP alapú TV-hez járó box.
2015. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak akkor nem tudom, mikor szerezték be ezeket a boxokat, mert már 15 éve is egy sima DVD felvevő tudta azt, hogy megjegyzi, hol járt a lejátszás. Amúgy a box ma ment tönkre (kb egy hónap után), úgyhogy már megint kihívtam őket, de kellene egy bennfentes, aki elárulná, hogy igazából milyen boxaik vannak. Mert úgy érzem, nagyon hülyére vesznek, csak mert vidéken lakom. De ki fogm deríteni, és akkor nagy botrányt csinálok.
2015. szept. 25. 04:37
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha valakinek hasonló gondja lenne, rájöttem, hogy lehet folytatni a lejátszást az adott ponttól: Meg kell nyitni a felvétel helyi menüjét (a három vízszintes csíkot ábrázoló gombbal), és ott van egy olyan, hogy Folytatás.


Kár, hogy így eldugták, illetve nem adtak hozzá leírást.

2015. szept. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!