Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Áruházak bevásárló kosarát...

Áruházak bevásárló kosarát kölcsön lehet venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de egyik ismerősöm mesélte, hogy a barátaival eltologatták egymást egy ilyen kosárban az áruház területén kívül, és ez úgymond legális?😃 van valami, hogy mondjuk zárás előtt vissza kell vinni vagy valami hogy el lehet vinni vagy ezt büntetik?😂

2015. szept. 24. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

elvileg nem viheti el az áruház területéről senki a kocsikat


amúgy meg kölcsön adják, mi egyszer a baumaxból kértünk egyet, hogy hazatoljuk a cuccot, amit ott vettünk, akkoriban még nem volt kocsi a családban - kellett érte fizetni 10000 forintot kauciónak, aztán visszaadták, ez kb olyan 12 éve volt

2015. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én toltam haza Sparból 6 zsugor vizet 300 méterre, aztán visszavittem. Senki nem szólt egy szót se. Törzsvásárlókra főleg nem hiszem, hogy szólnának.
2015. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont múlthéten voltam a Lidl-be nagy bevásárláson és mivel az autóm akkor még a szerelőnél volt így a bevásárló kocsival toltam haza a vásárolt holmikat. Én megkérdeztem bent az üzletvezetőt erről aki 2 házra lakik tőlem annyit mondott hogy vigyem de ha baja lesz nekem kell kifizetnem a javítást vagy csináljam meg én. Kb 500 méterre van tőlem az üzlet, haza toltam a kocsit de nem sok kedvem volt már visszavinni így másnap beraktam a csomagtartóba (kombi autó) és azzal vittem vissza, elég furcsán néztek rám, de nem szóltak érte.
2015. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!