Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot vegyek? Többi...

Kamu profil kérdése:

Milyen laptopot vegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Elromlott a laptopom, újat kell vennem, ami most volt az egy 15,6", 4gbram l,500gb hdd, 2ghz-s proci, ez nekem teljsen megfelelt. Most az a nagy bánatom, hogy nem tudom h milyet vegyek, úgy értem hogy a 11.3"-os kategóriát vagy a 15,6"-oskategoriát vegyem... Idén érettségizem, jövőre megyek tovább tanulni (70-80kmtavolra)

A kicsi azert tetszik jobban mert 1,5kiloval konnyebb, sokkal tobbet bir az aksija, hosszútávú utaknal.joval elonyosebb

A nagy meg azert mert ha filmet nézek vagy fotokat akkor az jobb lenne.

Igazából az elkövetkező időbe wordre, netezésre kell, meg legfőképp tanulni:)

Szerintetek kicsi vagy "nagy"? Erre a dologra maximum 100 000ftom lenne...

Koazi a válaszokat!!!:)



2015. szept. 25. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
* a nagy az azert nem tetszik mert annak max 2ora a használati ideje, meg hosszu utaknal rossz az a 1,5kg többlet, és a konyebbel egyszerubb is bánni:)
2015. szept. 25. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy Acer Aspire V5-öt használok mobil gépként ( fixre van egy komolyabb asztali gépem).

Amire neked kell, arra tökéletes. Filmet meg nézhetsz Tv-n, monitoron, ha csatlakoztatod hozzá a gépet.

[link]


Én biztos a kicsit venném meg.

2015. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dannyakiller315 válasza:
Erre a célra szinte bármi megfelel. Én Lenovo Z50-70-et használok. Játékra sajnos cpuja miatt nem elég de netezésre, dokumentum szerkesztésre alkalmas. Másik lehetőség hogy szerzel egy kb 10-15 éves laptopot és keresel hozzá valami erős akkut. Ilyen célra bármi jó. Ha meg az a kérdés hogy méret, akkor HP Elitbook 2570p. Édesanyám használja és tényleg nagyon jó.
2015. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat!!

Első: Egesz jo tetszik, arba is, csak a procit majdnem.gyengenek talalom, ezzel a 3cellás akksival hogy birja mennyi idő alatt merul le? Nem szokott fagyni?

Második: A Lenovo nem az én arkategoriam, a hp se , de azt a típust amit irtál már nem forgalmazzák, használtat meg nem.akarok venni (nagyon lutris) de azert koszi

2015. szept. 27. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!