Milyenek az íves FHD led tv-k? Tényleg új képvilágot teremt, vagy ez reklámszöveg?

Figyelt kérdés
Láttam ilyent,nekem tetszik.Valahogy élethüb a kép,de érdekelnének a tapasztalatok.Érdemes ilyent venni,vagy maradnátok a sík-képnél?

#LED TV #TV #ívelt képernyő
2015. okt. 5. 14:11
 1/2 Bastee ***** válasza:
100%

Szerintem semmit nem teremt :D

Nagyon kicsi rá a kereslet és csak csökken...

Sokkal többen vesznek inkább nagyobb TV-t, vagy a szolgáltatásokra, minőségre, áldoznak pénzt.

A 3D-s tévék térhódítása is elmaradt, az ívelt TV-ké még inkább bukás. 3D-s készülék csak azért van nagyon sok lakásban, mert már nem is extraként adják, hanem egyfajta kötelező velejáró, amit kevesen használnak, és azok is ritkán. A 3D-nek kell egy forradalom mire érdemben használható lesz, bár a VR megoldások megölik a klasszikus 3D-t. Talán a két vonal majd találkozik egy jó hibridben. Az egyetlen kihasználatlan technológia amiben van jövő (ha rövid is) az az UHD felbontás. Bár valószínű rövid életű lesz mint a HD/Full HD történet, szóval tartósan majd a Full UHD lesz talán talpon, már ha van rá igény...

2015. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló jól körbeírta a helyzetet.

Ívelt tévét szerintem hagyd a francba.

Itt egy cikk róla, érdemes elolvasni, főleg a második oldalt. [link]

2015. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!