Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg 32ln575s-es tv készülékemre...

Lg 32ln575s-es tv készülékemre hogy tudok külső hangként egy 5.1-es Orion 585-ös hangfal szettet kötni?

Figyelt kérdés

Kábelek tömegét vettem már meg, de semmivel sem szólal meg úgy ahogy kellene. A fülhallgatóba ha 2.1-es kábellel kötöm valami kis hang van de soha nem lesz belőle 5.1

Vettem hozzá scart kábelt de egy kis hangot se hallok vele akár hogy dugdosom. A hangfal szett elég gagyi így sok lehetőségem nincs vele. Segítsen valaki! Ha kell töltök fel képet arról hogy néz ki a tv-m és a mélynyomó hátulja.



2015. okt. 7. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem rca kábellel meg lehetne oldani.
2015. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
Röviden: sehogy. Tv-ből digitális kimeneten (gondolom a tieden optikai van) jön ki az 5.1-es hang, az meg nincs ilyen olcsó hangcuccon.
2015. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Remek... Pont erre gondoltam én is. :( Igen optikai...

Nem hiszitek el de mindent megpróbáltam... Csak a fülhallgatós módszer működik úgy-ahogy...

2015. okt. 7. 16:43
 4/8 Osynho ***** válasza:
Igen, a modern tv-ken csak ott tudsz analóg hangot kivinni. Sajna ez van. Esetleg, ha gépről játszod le a filmet, annak az 5.1-es hangkártyájára tudod kötni az Otiont.
2015. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A gépemen jelentősen kisebb a monitorom. Ez volt az elsődleges ok amiért szerettem volna rákötni. Most választhatok vagy nagyobb kép vagy jobb hang :)

jack-rca átalakítóval rákötöttem 2.1-be tetszés szerint kiválasztottam egy kicsi hang szóró bemenetet meg a mélynyomóét és így legalább kicsit dübög is, csak nem olyan őrült hangos :)

Egyébként ha nem a tv-n keresztül jön át róla a hang hanem pl pendrive-on zene szépen szól. A szomszédok biztos úgy gondolják elég ez is. :))


Köszönöm a segítséget, azért ha eszedbe jutna valami írd meg kérlek.

2015. okt. 7. 17:08
 6/8 Osynho ***** válasza:
Félreértettél. A tv-t kösd a gépre, ahogy a hifit is.
2015. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt még lehet megpróbálom.
2015. okt. 7. 17:28
 8/8 Osynho ***** válasza:
Egy pc eleve 100x jobb lejátszó, mint bármilyen tv, pl egy Kodival media playert tudsz csinálni belőle.
2015. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!