Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha új generációs konzolt...

Ha új generációs konzolt szeretnék venni megéri a telekomnál részletre megvenni hozzá vezetékes netel? Vagy gyűjcsek és vegyemeg egy voltban egy ősszegben a ps4 vagy xbox one?

Figyelt kérdés

A telekomnál már érdeklődtem ott aztmonta az ügyintéző hogy csak vezetékes netel adják részletre a két konzolt , a ps4 kezdő részlettel 7000ft lenne és 19 honapig 6000ft hozzá a vezetékes net 4000ft de ez igy megérné? Az xbox one 1000ft al lenne drágább de még 3 játékot is kapnék a ps4 hez visszont nem adnak.

De arra lennék csak kiváncsi melyiket válaszam melyik az erősebb gép , melyikre fog tőbb ideig játék megjeleni ha már jön az uj generácio majd a közeljövöben ?

És melyik a jobb aból a szempomtból amelyiknek kevésbé romlik a meghajtója és karcolodik is ?

Vagy ezzeknék már nincs olyan ha megszeretnék nézni dvd filmet mongyuk írottat akkor nem tugya rontani a dvd bluraj meghajtot ?

A másik ugyhallotam hogy aa ps4 hez nem kell állandó net kapcsolat ha lemzes játékal akarok játszani de a xbox one nál hogy van ez ?

A vezetékes netet amit kapnék aakonzolhoz azt használhatón mongyuk az asztali számitófépemhez is vagy a tabletemhez is ha mongyuk veszek rutert vagy wifi adaptert és megosztom a netet , de ugy hogy 1 előfizetésel mennyen a net aa konzolon és a többi fépenis ?

Aki már vett a telekomnál részletre valamelyik konzolt az segitsenmár abban megérné e ?


2015. okt. 14. 17:27
 1/3 anonim válasza:
Előbb tanulj meg írni! :)
2015. okt. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezért kur.ára feleslees volt válaszoj kö..ög
2015. okt. 22. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy egy boltba venném meg nem részletre.

PS4 konzolon van a PS Plusz ez kb havi egy ezres, de ad havi egy két közepes játékot ingyen + online játszhatsz vele.

XBox One-n van az XBox Live az is kb 1 ezres ott nem adnak sokszor játékot ez leginkább az online-ra van kihegyezve.

Az, hogy melyik a jobb neked kell eldöntened.

Én biztos PS 4-et vennék mert sokkal jobbak az exkluzívak.

Sokan a Joy Stick miatt döntenek az xbox-nál

Az XBox az a szoftverre van kihegyezve.

Azaz szerintem feleannyi exkluzív cím viszont tökéletes a portáljuk.

Kb egy ideig jönnek ki rá játékok, de emiatt ne aggódj hisz olyan 5-6 évig biztos jönnek ki rá.

2015. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!