Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Új generációs konzol vagy gép...

Új generációs konzol vagy gép fejlesztés?

Figyelt kérdés

Új generációs konzol vagy számítógép fejlesztés?

Sziasztok!


Nyáron tudok venni egy xbox one-t vagy fejleszteni a gépemet.A gép fejlesztésre 80k-ig megyek.Tanácstalan vagyok hogy melyiket válasszam(Megbeszéltem pár baráttal hogy ha xo-t veszek akkor ők is vesznek).Van egy számítógépem ami hát... nem a legjobb, arra amilyen játékokkal akarok játszani.

Igazából mind 2-re tudok mondani pozitív és negatívat.

Jelenleg ilyen gépem van:


Proci: Amd Athlon x4 740 Quad Core 3.4


Ram: 2x2 kingstone 1600 mhz


Videókártya: Amd Radeon 6670 1Gb


Táp: chieftech 550w


A gép pozitívumja:


-lelehet tölteni a játékokat ingyen vagy sokkal olcsóbbak a játékok.(ha megveszed)


-Nem kell fizetni +előfizetésért


-Szebb grafika mint,a konzolokon


-Van nekem Steam-on pár játékom ami nem a legjobban fut.


Negatívum:


-kell fejleszteni (Más úgy nem tudok mondani)


Xbox One:


Pozitívum:


-Baráti körben többen kedvelik a konzolt mint a gépet.


-Nem kell fejleszteni


-Egyszerűbb az irányítás


-Többen tudunk játszani egyszerre (pl: Fifa ,Cod stb.)


-Meg említettem hogy ha beszek egy one-t akkor még jönnek pár barát.


-Jobban optimalizált játékok (Én ezt hallottam)


Negatívum:


-Drágábbak a játékok


-Előfizetés


Ha valamit kifelejtettem akkor segítsetek.

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 29. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Önmagában a géped nem rossz, de lehetne jobb is. Ezalatt azt értem, ha inteles lenne, jobb lenne a helyzet. Amúgy:

4 magon sok játéknak el kéne indulnia, szóval nem a processzor az elsődleges probléma. Viszont a helyedben vennék egí 2x4gb ram kitet (kb. 30k) és egy jobb videókártyát. Ez kijön 80K-ból. De lehet, hogy egyszerűen csak nagyon melegszik a processzor, szóval először egy jó proci hűtőt vennék a helyedben.

2015. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és konzolt még a net miatt se vegyél, ugyanis én brutálisnak tartom azt, hogy nemcsak a netért fizetsz(a szolgáltatónak), de még ezeknek a hülyéknek is? o.O És tényleg nem érdemes ezért fizetni, mert konzolon kb. csak játszani lehet(szerintem). Amúgy én netezésre évek múlva is szívesebben használok billentyűzetet, egeret, esetleg okostelót, mint egy konzolt.
2015. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké,ebből az jött le hogy érdemesebb lenne a gépet fejleszteni. Köszönöm a válaszokat
2015. ápr. 30. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jobb a fejlesztés.

Én is pont ilyen helyzetben voltam. Vagy gép vagy ps4. De a kollégák mondták hogy sokkal jobb lesz egy konzol. És igazuk volt. Nem kell azzal bajlódni hogy hajú most ilyen javítás olyan verzió, Nincs jól beállítva a grafika, újra kell telepíteni meg ilyenek. És az volt a peoblémám a gép fejlesztési opcióval, hogy most veszek bele egy 40-50 ezres videókártyát, azt 2-3 év múlva újra le kell cserélni mert ami most egy jó közepes, az 2 év múlva már egy elvárt minimum lesz. Úgyhogy én a mongol melett döntöttem. Az égvilágon semmi ilyennel nem kell foglalkoznom: versmondó a lemezt, játszok. Az meg hogy fizetni kell az nem ellenérv. Eddig is kellet. Nem beszélve a plusz szolgáltatásokról. És ez 4-5 évig biztos jó lesz és szépek lesznek a játékok. Egyedül a játékok ára borsos, de ez így volt a ps3 megjelenésekor is. Jövőre már szerintem olcsóbbak lesznek és több lesz a választék.

2015. máj. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

,,versmondó a lemezt, "

*beteszem a lemezt

2015. máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. máj. 2. 20:39
 7/8 VargaPeter1993 válasza:

Szerintem első sorban azt döntsd el miken szeretsz játszani!

Pl ha stratégiain akkor egyértelmű pc viszont ha verekedős vagy autós jobb konzolon (szerintem)

Pc fejlesztéssel pedig nem az a gond hogy x évente pl kell egy új vga bele hanem hogy a gyártők kitalálnak kb 5-6 évente új foglalatokat hogy komplett pct keljen cserélnije az embernek úgyhogy kb mire lemegy egy konzol generáció nem minden esetben de gyakran addigra komplet gépet is kell cserélni a foglalatok miat szóval amivel drágábbak a játékok + fizetsz minimális összeget a múltiért azt ráköltöd vga ra ..viszont a játékoknál azt meglehet oldani ha nem azonnal veszed meg hanem vársz pár hónapot fele annyiért megtudod venni mint amikor kijönn....hosszú távon minimálisan olcsóbban kilehet jönni konzolon ha jól csinálja az ember (szerintem) és az is igaz amit elöttem írtak hogy sokkal kevesebb a macera nem kell idegeskedni hogy most elég lessz e a gép vagy nem arról meg nem is beszélve hogy siralmas ahogy a játékokat optimalizálják mostanság pcre sajnos, igaz jönnek patchek amivel idő után orvosolják de néha az se segít....De a helyedben azalapján döntenék min szeretnél leginkább játszani (én imádom a verekedős játékokat és a ps4 exkluzívjai számomra érdekesebbek ezért azt választanám de ha te stratégiain akarsz akkor pc t fejlessz vagy ha pl forzazni akarsz akkor xboxot ez csakis rajtad áll egyikkel se fogsz rosszúl járni :)

2015. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igazából azért kérdéses ezt,mert a lövöldözős játékok mind a 2 platformon van.
2015. máj. 4. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!