Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősítő + autós mélynyomó?

Erősítő + autós mélynyomó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Skytec SPL400-as erősítőre(2x200watt) tudnék-e csatlakoztatni autós mélynyomót +1 hangfalt?



2015. okt. 19. 18:49
 1/5 dirtboy ***** válasza:
ha az impedancia stimmel akkor tudsz,hogy érdemes e már más kérdés
2015. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem érdemes? mit ajánlanál ehhez az erősítőhöz? Azért max 200W-os mélynyomó kellene, nem túl drága kategóriában.
2015. okt. 19. 18:54
 3/5 dirtboy ***** válasza:

azért mondom hogy nem érdemes mert egyrészt az skytec az egy semmilyen márka,egy hulladék.

olyan kamu mint az auna vagy a first austria.

rms teljesítményt le sem merik mérni csak maxot adnak meg ami full kamu,az a 2x200W. meg egy másik érthetetlen adat a pmpo csak hogy nagy Wattok repkedjenek.

ilyen egy hivatalos mérés.

2400W ami szerepel rajta nagy számokkal de sajnos kicsi híján nem teljesítette.

[link]


szóval az erősítőd gyenge,gagyi.


másik ok amiért nem jó a terv az az hogy autós nyomó pár köbméterre van tervezve,autólégteréhez.

szobában nem szólnak jól,főleg nem a reflexek.

tudom mert volt pár autós ideiglenesen lakásban és kipróbáltam.

2015. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :) és esetleg tudnál hasonló árban ajánlani más erősítőt?
2015. okt. 19. 19:21
 5/5 dirtboy ***** válasza:
szobait majd inkább más,én autósokat ismerem inkább.
2015. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!