S. O. S Pc-ről Xbox One?

Figyelt kérdés

Szóval. 4 hónapja vettem egy brutál pc-t+monitort.

i5 4690+r9 280x+16gb ram+ 1tb hdd

EZ kb. 290e ft volt.

DE!

Rájöttem, hogy igazából már meguntam a pc-ket és konzolra szeretnék váltani. A baj csak az, hogy 2 évig gyűjtöttem erre a gépre és igazából a családból mindenki szívni fogja a vérem ha bejelentem, hogy eladnám a gépem egy xbox one-ért.

Tudom, én mindig minden döntést hirtelen hozok, nagyon forrófejű vagyok :/

Viszont minden álmom egy xone, de nem tudom, hogy mit mondjak anyának, hogy 4 hónap után már el is adnám a gépem. Mert hogy minek vettem meg, és igaza van, csak...

na. Nem biztos hogy megengedné... PLS!

15/f



2015. okt. 19. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ice bucket chelenge hűtsd le magad nyugodj meg, eladod a pc-t megunod az xboxot is akkor mi lesz? 14 evesen bringat vettem nem pc-t szerencsere akkor meg ezek az elektronikai kütyük nem voltak divatban
2015. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jólvan pont ezek a vérpistik miatt utálom ezt az oldalt. képtelenség választ kapni szinte bármire is
2015. okt. 19. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen választ vársz ? 2 évig spórolsz egy gépre van egy 1000 eurós géped és most lecserélnéd egy xbox one-ra 4 hónap után, lőd le magad gyerek, szüleid helyében ezt sem engedtem volna meg, hogy megved sőt ha előállnál egy ilyen dologgal, hogy lecseréled ki is pofoználak, hűtsd le magad, azt hiszed, hogy ebből áll az élet ? jaj nekem ez kell, jaj nekem nem is ez kellett hanem amaz, egy elfuserált balfék vagy, vagy mit vársz, hogy valaki elmegy hozzátok és odaál anyád elé, hogy tessék már megengedni, hogy a Pistike eladja a gépet és vegyen egy xboxot magának ... én 4 hónapja gondolkodom azon, hogy PS4-est vegyek vagy egy új PC-t (a mostani kb 9 éves) és ott tartok, hogy veszek egy 29" képernyőt először, majd egy PS4-est mivel az 300 eur körül van és ugyanazokat a játékokat viszi mint egy 1000 euros PC ... első voltam ... jövő nemzedékét elnézve nagyon sötétnek látom a jövőt ...
2015. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én meg téged látlak sötétnek, az egyszer igaz, hogy elhamarkodott döntés volt, ismerem, le is írtam, de hogy csak azért írsz, mert jólesik valakit cseszegetni, az egy szánalom. Szidjad a barátaidat ne engem. befejeztem.
2015. okt. 20. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Add el a géped a Hardveraprón, és vegyél használtan egy Xbox One-t. A meg maradt pénzt meg tartsd meg zsebpénznek. Amúgy meg 15 éves vagy ilyenkor már rég önálló döntéseket kéne hoznod, mert az ilyeneket később még meg bánhatod.
2015. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ne add el a géped, nem éri meg a dolog.. ha ennyire szeretnéd a konzol élményt miért nem próbálod meg a géped a tvdre kötni és vennél egy xbox one kontrollert PC-re? Az élmény megvan, PC-n is tudsz one játékokat játszani, méghozzá az egyik legjobbat is.. (Ryse Son of Rome), a többi exkluzív játék pedig egy trágya. Hidd el, hamar megbánnád ha One-ra váltanál. Öt évet adok neki max, utána el fog avulni.. pc-n sokkal szebbek a játékok. Másrészt az ki is hajtja őket 60fps-sel a one-al ellentétben ami a 30-at alig képes már most.
2015. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó kettő, köszönöm nektek. akkor nem fogom eladni. tudom, hogy önállóan kéne ezeket a döntéseket hoznom, de anya nagyon irányító típus. soha nem engedi, hogy azt csináljak, amit szeretnék :(
2015. okt. 21. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha folyton ilyeneket csinálsz...
2015. okt. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na, hát ha nekem 290k-s gepem lehetne! :D Ha konzolra vágysz, fölösleges eladnod a géped, veszel egy xone kontrollert PC-hez, marad a jó kis géped, és konzolosítottad 10k-ból. A helyedben ezt tenném. A masina kinézetét pedig egy fekete fehéren papírra nyomtatott xone rácelluxozásával meg lehet oldani. Remélem segítettem :D
2016. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!