Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani 3D okos...

Tudnátok ajánlani 3D okos televíziót?

Figyelt kérdés

TV vásárlás előtt állok és szeretném ki kérni a véleményeteket hogy melyek a jobbfajta televíziók.

Ki is néztem párat:

[link]

[link]

De ha tudtok jobbakat szívesen megnézem azokat is.

KB.190000Ft-ot szánnék a TV-re.



2015. okt. 21. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Még találtam egy másikat is igaz ez csak passzív szemüveges

[link]

2015. okt. 21. 18:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, szerintem ez a 3. a legjobb! Bár kisebb, mint a másik 2, de kb. ugyanazt tudja, viszont 900 Hz képfrissítés brutális! Vagy esetleg még Philips 40PFH6550 - kicsivel lassabb csak, 800 Hz a képfrissítése, viszont olyan nagy, mint az első 2 amit kinéztél, tudásra is ugyanaz!

Amiket ajánlottam volna még, azok az LG 42LB650V vagy leginkább a Panasonic 40AS640 lenne a legszuperebb , de sajnos ezek kifutott típusok, már sehol sem kaphatóak.

2015. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
114 ezret egy 80 centis képátlójú tv.-ért kicsit sok. A 102 centis szerintem a legoptimálisabb méret igaz én Samsung párti vagyok. 2013 óta van egy smart Samsung tv.-m adtak hozzá 2 darab szemüveget de csak addig néztem a 3D-t míg újdonság volt számomra.LG.-tv. monitorom is volt évekig de elment a hang és lecseréltem. Nagyon sok különbség nincs két közismert márka között.
2015. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ez a Philips 40PFH6550 egyre jobban kezdi elnyerni a tetszésemet.
2015. okt. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!