Tudnátok mondani nagyon hosszú játékokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, tudnátok e mondani olyan játékokat PC-re ami kb 50 órát biztosít? Tehát ne olyat amit 1-2 óra alatt kijátszok, megy a zöld a válaszokra :D

2015. okt. 26. 14:14
 1/6 anonim válasza:
Milyen műfaj? A legújabbakra vagy kíváncsi, vagy régi klasszikus is mehet? (Milyen régi?)
2015. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Fallout 3, Fallout New vegas, Dead Ialand Roptide, Metroo 2033/REDUX,
2015. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a legújabb játékokra gondoltam, RPG,FPS nekem mind1 csak jó sok játékidő legyen benne :D
2015. okt. 26. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Sims 😃
2015. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez esetben pl. ajánlhatom a Morrowindet. Mindenképpen töltsél le hozzá modokat, mert a játék már kicsit régi, és az alapjátéknak vannak kisebb-nagyobb problémái, de amúgy rengeteg játékidő van benne. A Gothic sorozat (főleg a Gothic 1 és a Gothic 2 Night of the Raven-nel) szintén jó ilyen szempontból - nem annyira szabad bejárású, mint a Morrowind, de még mindig eléggé az, és a hangulata szerintem simán veri a Morrowind-ét, szóval talán ezeket ajánlanám a leginkább. De a leghosszabb játékidő igazából azokban a játékokban van, amiket multiplayer-ben is lehet játszani. (Ha stratégiai játékok is érdekelnek: Age of Empires 2 HD Edition! Rengeteg singleplayer kampánya van, amik nehéz szinten kihívást jelenthetnek még gyakorlottabb játékosok számára is, és persze évekig el lehet vele multiplayerezni.)
2015. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem személy szerint nagyon tetszett a Darksiders 2, jó hosszú játék több hónap kell hozzá, hogy ki tudd játszani. Több helyszíne, és története is van. Csak kell hozzá egy kis angol tudás. :)
2015. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!