Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok olyan példát mondani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan példát mondani, hogy hosszú idő után, mondjuk évekkel később újra egymásra talált két ember?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy fiú. 1 hónapig jártunk aztán szakítottunk,de az elmúlt egy évben számtalanszor felkeresett.Most van barátnője. Én még mindig nagyon szeretem és reménykedem,hogy egyszer még visszakerülünk egymáshoz.

2015. aug. 16. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
csak azért mert most van barátnője?
2015. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,de egy iskolába fogunk járni...sőt még a baráti körünk is ugyanaz.Mindig azt mondta,hogy nem tud megszeretni,pedig nem is ismert meg igazán (az elején szeretett volna,de én elküldtem)Amúgy nem sokat látott,mert én messze tanultam,most pedig egy helyre fogunk járni . Viszont mikor nekem volt valakim az nem tetszett neki. Vajon ebből még lehetne valami?
2015. aug. 16. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
bármiből lehet valami. próbáljátok meg majd meglátjátok. figyeld a jeleket h akar e vmit: szemedbe néz e meg vna az a tipikus szerelems pillantás pasiknál. nekem is van olyan nézésem mikor szerelmes vagyok és a csaj szemébe nézek:d egyszerűen ragyog:D
2015. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!