Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudom használni a számítóg...

Nem tudom használni a számítógépemet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer volt már olyan gondom hogy nem indult el a gépem és elvittük szervízbe,megjavították....stb. De most...

Lényeg a lényeg hogy egy 5éves Acer Aspire 5920 laptopom van.Eddig el megint nem indult el de valahogy megnéztuk hogy kell megcsinálni és Elindult.(amugy aindows 10 van rajta)be is tudok jelentkezni meg minden de nem tudok utána semmit sem csinálni! Még a start menübe sem tudok belépni.Akkor tudom csak kikapcsolni ha kinyomom egy-egy alkalmazás megy csak rajta amihez nem kell net, a wifi tökéletes de nem csatlakozik rá....mindennek jól kellene mennie de nem megy. Mit tegyek?



2015. okt. 27. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

WIN 7, vagy WIN 8 telepíts rá!

tiszta telepítéssel...

a WIN 10 már érzékeli a gépre telepített buherált alkalmazásokat, de még drivereket is, és letiltja a működésüket.

lásd:

[link]

2015. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. okt. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!