Ibiza aktív mélysugárzó?

Figyelt kérdés

[link]


mit mondanátok erről, ár/érték arányban megfelelő?

és mégis hogy szól?



2015. okt. 27. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

olcsó és szar, ennyivel lehet jellemezni ezeket a kínai ipari hulladékokat.


Ár/érték arányban jó, főleg ha nincs füled :)


"Mégis hogy szól?" mint a SAL ami szintén ipari hulladék. Egymás mellé állítasz egy ilyen ibiza hangfalat és egy belépőkategóriás JBL-t, a belépő kategóriás JBL messze lekörözi. A beépített erősítőt meg inkább nem jellemezném, sajnos láttam egyet szétbontva, siralmas dolog volt.

2015. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!


Mellesleg ez beetetés!

"Kiárusítva" tehát ilyen nyomott áron még hulladék minőségben sem lehet kihozni!


Efféle "bolondnak is megéri" hihetetlenül olcsó árakkal vonzzák be az érdeklődőket,

akiket

b e c s a p n a k

oly módon, h. azt a látszatot keltik mennyire olcsó náluk minden.

De épp ellenkezőleg, mert minden kicsit is használható termék sokkal drágább náluk, mint máshol.

2015. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor mit ajánlanátok ami jól szól?

Mert imádom a nagyon sok mélyet, és van hozzá fülem, otthon vagyok a zenében, de pontosan az ilyen átverésre voltam kiváncsi. Mert ugye nem tudhatom.

2015. nov. 4. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mert imádom a nagyon sok mélyet, és van hozzá fülem, otthon vagyok a zenében"


Ha otthon vagy a zenében, van füled, akkor miért nézegetsz ilyen ipari hulladékokat?


Konkrétan miért kell neked PA? Ehhez való topládáid vannak? Hangosítási célokra használnád? Mert ha nem, akkor felesleges a PA.


Amúgy PA-ban ami jó, az JBL, Yamaha és Dynacord, én ezeket ajánlom, vannak még jók, de én ezzel a három márkával dolgoztam. Viszont ezek 200 000-től indulnak...


Ha nem hangosítási célra kell, akkor pedig nincs értelme a PA-nak, mert az egy dolog hogy hatalmasat szólnak, de a hangzásuk az már nem ugyan az mint pl. egy DALI hangfalnak, vagy B&W, Wharfedale, Pioneer stb., szóval ezek szobában fényévekkel jobbak.


Döntsd el, hogy mire akarod használni, és ahhoz való dolgokat vegyél.


Jah, és ne azt nézd, hogy hány száz vagy ezer Watt van ráírva, mert az parasztvakítás. Tudnék neked mutatni olyan 2*70 W-os szettet, hogyha félig feltekerem, leszáll a fejed.

2015. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!