Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet, hogy az XBOX360...

Hogy lehet, hogy az XBOX360 képe nem olyan szép HD tv-n, mint az én régi crt tv-men?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam anyámék HD tv-jén az xbox 360-at, de valahogy még sokkal csúnyább a kép, mint az én kb. 10-15 éves Samsung crt tv-men(Nem fordítva kéne, hogy legyen?). Kipróbáltam úgy, hogy Scart csatlakozóval csatlakoztattam a tv-hez és úgy is, hogy leszedtem a scart csatlakozót és csak a piros-sárga-fehér kábelekkel kapcsoltam össze de semmi változás, továbbá szórakoztam mindenféle beállítással az xboxon és a tv-n is de nemigen lett jobb.

Mi lehet a gond?


2015. okt. 28. 19:28
 1/8 Szirty ***** válasza:

Hát ilyen ez!

A marketingnek és a fogyasztóüi társadalomnak köze lehet hozzá hogy kiderüljön a SMENA 8M szebb fényképet csinál mint a csilliárd megapixeles nagyon okos telefon...

2015. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Digitális összeköttetést használj, ne régi analógot, az rossz minőségá lesz az lct tévén
2015. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lcd :)
2015. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kösd be HDMI-HDMI kábellel, feltéve ha az xboxon van ilyen csatlakozási lehetőség. Mikori kiadású ?
2015. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legszebb fekete színt egy CRT tv fogja produkálni, és pl. színhűségben egy régi, de akkor jónak számító crt egy mai tvt simán ver.


Arról nem is beszélve, hogy "anyád" tévéje sem mindegy, hogy milyen.


A gond, hogy szar anyád tvje :D

2015. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kösd rá HDMI kábellel.
2015. okt. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, na akkor beszerzek egy HDMI kábelt.
2015. okt. 30. 10:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat tényleg csak egy HDMI kábel kellett, ezerszer jobb a képminőség és a feliratok is jól olvashatók. Mennek a zöld kezek.
2015. okt. 31. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!