Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hisz még valaki leszbikusok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisz még valaki leszbikusok és biszexek között abban a bizonyos régi fajta "szerelemben", mikor szép lassan ismerkedtek (Pl. :randi) meg és fokozatosan juttok előrébb?

Figyelt kérdés
Olyasfajtára értem,mint ami a filmekben van. Persze,tudom,hogy az csak film. De van akinek sikeredett ilyesmi?

2015. okt. 10. 14:36
 1/10 True Damage ***** válasza:
83%
Ugyan hetero vagyok de miert fuggeni barmi is a nemi identitasodtol?Tudtommal a szerelem stb nem fugg attol h most bzi leszbi vagy barmi mas vagy :)
2015. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé arra ment el a világ, hogy mindenki azonnal akar mindent. A kapcsolatot, szexet is. Ilyen hosszabb ismerkedésre sajnos már nem sokan vágynak.

És ezt én a heteróknál látom, mert én is az vagyok. Szóval szerintem felesleges kihangsúlyozni a kérdésedben, hogy nem vagy heteró.

De azért vannak még, akik erre vágynak.

2015. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Leszbikus vagyok, és igen, én is így csinálom. :) Nem "járnék" olyannal, akit nem szeretek vagy kedvelek nagyon-nagyon.
2015. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bar en hetero vagyok pont ez van most velem,"szepen lassan ismerkedes". Es imadom... Nem kell egybol csinalni semmit,nem erolteti.. Eleve nem vagyok olyan aki olyan "csapjunk a lecsoba" tipus.
2015. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ebben vagyok most én is, és nagyon élvezem :3 nem rohanunk, hetente többször találkozunk, pár órára, elbeszélgetünk, elhülyéskedünk, összebújunk, kézenfogva sétálgatunk. :3 Jó hogy van kinek kedveskedni, bókolni, simogatni, stb. :) Megvan a maga varázsa, és szépen lassan kúszik a pocidból a szívedbe, majd a kis kobakodba az ölelés közben az érzés és a tudat hogy basszus... kezdem igazán megkedvelni :) ^^


19/L/L

Bp.

2015. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
62%
3 hónapig ismerkedtem a barátnőmmel, mire lefeküdtünk egymással és mondhatom, hogy megőrülünk egymásért és ez így szép és jó. :) Úgyhogy igen, létezik ilyen. :) 25L/L.
2015. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

persze hiszek benne. de azért valljukbe a köröket nem mindig akarom lefutni. gyorsan a lényegre térni,és ha jó a sex is akkor az egy kapcsolat kezdete.

Mert ki akar a házasságig várni,hogy aztán a nász éjszakán kiderüljön,hogy a másika BDSM-re izgulés azt akaja,hogy véresre verjem.

2015. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sohasem értettem, hogy a vonzalmat/szerelmet egyesek miért igazítják az idő függvényéhez...
2016. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát szerintem ez rajtad múlik, hogy van-e ilyen, azon, hogyan fekteted le a saját határaidat :)
2016. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy férfiasan beállított leszbi minél több nőt akar megdönteni.
2016. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!