Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hisz még valaki leszbikusok és biszexek között abban a bizonyos régi fajta "szerelemben", mikor szép lassan ismerkedtek (Pl. :randi) meg és fokozatosan juttok előrébb?

Olyasfajtára értem,mint ami a filmekben van. Persze,tudom,hogy az csak film. De van akinek sikeredett ilyesmi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: leszbikus, biszexualitás

2015. okt. 10. 14:36  Privát üzenet  

A válaszok
True Damage nevű felhasználó válasza:

Ugyan hetero vagyok de miert fuggeni barmi is a nemi identitasodtol?Tudtommal a szerelem stb nem fugg attol h most bzi leszbi vagy barmi mas vagy :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2015. okt. 10. 14:50 Privát üzenet

Szerintem eléggé arra ment el a világ, hogy mindenki azonnal akar mindent. A kapcsolatot, szexet is. Ilyen hosszabb ismerkedésre sajnos már nem sokan vágynak.

És ezt én a heteróknál látom, mert én is az vagyok. Szóval szerintem felesleges kihangsúlyozni a kérdésedben, hogy nem vagy heteró.

De azért vannak még, akik erre vágynak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2015. okt. 10. 14:59 Privát üzenet
Leszbikus vagyok, és igen, én is így csinálom. :) Nem "járnék" olyannal, akit nem szeretek vagy kedvelek nagyon-nagyon.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2015. okt. 10. 15:57 Privát üzenet
Bar en hetero vagyok pont ez van most velem,"szepen lassan ismerkedes". Es imadom... Nem kell egybol csinalni semmit,nem erolteti.. Eleve nem vagyok olyan aki olyan "csapjunk a lecsoba" tipus.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2015. okt. 10. 16:35 Privát üzenet
Billibogyó4650 nevű felhasználó válasza:

Éppen ebben vagyok most én is, és nagyon élvezem :3 nem rohanunk, hetente többször találkozunk, pár órára, elbeszélgetünk, elhülyéskedünk, összebújunk, kézenfogva sétálgatunk. :3 Jó hogy van kinek kedveskedni, bókolni, simogatni, stb. :) Megvan a maga varázsa, és szépen lassan kúszik a pocidból a szívedbe, majd a kis kobakodba az ölelés közben az érzés és a tudat hogy basszus... kezdem igazán megkedvelni :) ^^

19/L/L

Bp.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2015. okt. 11. 18:06 Privát üzenet
3 hónapig ismerkedtem a barátnőmmel, mire lefeküdtünk egymással és mondhatom, hogy megőrülünk egymásért és ez így szép és jó. :) Úgyhogy igen, létezik ilyen. :) 25L/L.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2015. okt. 12. 10:54 Privát üzenet

persze hiszek benne. de azért valljukbe a köröket nem mindig akarom lefutni. gyorsan a lényegre térni,és ha jó a sex is akkor az egy kapcsolat kezdete.

Mert ki akar a házasságig várni,hogy aztán a nász éjszakán kiderüljön,hogy a másika BDSM-re izgulés azt akaja,hogy véresre verjem.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2015. okt. 12. 21:54 Privát üzenet
Sohasem értettem, hogy a vonzalmat/szerelmet egyesek miért igazítják az idő függvényéhez...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2016. márc. 13. 10:47 Privát üzenet
Hát szerintem ez rajtad múlik, hogy van-e ilyen, azon, hogyan fekteted le a saját határaidat :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2016. márc. 13. 12:38 Privát üzenet
Egy férfiasan beállított leszbi minél több nőt akar megdönteni.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2016. ápr. 11. 00:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bizonyos fajta weboldalt keresek, ahol szelfis képek vannak?
Miért vágják "vissza" bizonyos fajta kutyusok füleit? Ez nem állatkínzás?
Van egy LG 42LB730V tv-m, ami hálózaton keresztül nem játszik le bizonyos videókat! (Ha USB-re rakom rá, akkor gond nélkül játssza ezeket a fajta filmeket is)?
Van egy LG 42LB730V tv-m, ami hálózaton keresztül nem játszik le bizonyos videókat! (Ha USB-re rakom rá, akkor gond nélkül játssza ezeket a fajta filmeket is)?
Bizonyos fajta hangok, frekvenciák befolyásolhatják az emésztőrendszert?
Van LG 42LB730V tv-m, ami hálózaton keresztül nem játszik le bizonyos videókat! (Ha USB-re rakom rá, akkor gond nélkül játssza ezeket a fajta filmeket is) ?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!