Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung galaxy 4 tabom van....

Samsung galaxy 4 tabom van. De nem tudok megnézni egy videót mert flash playert kér. Ezt pontosan hol találom meg?

Figyelt kérdés

Van ingyenes is? Egy tananyag amit meg akarok nézni,a realika oldalon.

Találtam adobe raidert,play raidert meg minden félét. De ezt a flash plaiert ami megfeleljen a tabra azt nem.



2015. okt. 31. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmmm. Samsung Galaxy Tab2-n már két éve is HTML5 volt, ezt nem értem. Új Adobe Flash Player androidra már évek óta nincs.
2015. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor èn nem fogom tudni azt a tananyagot ,megtanulni a videóbol? Milyen megoldás létezik? :(
2015. okt. 31. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Dolphin Browser támogatja 100%-ban a Flash Playert. Töltsd le ezt a böngészőt. Én közel 2 éve használom nap mint nap.
2015. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!