Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 4 GB-os geforce 750 ti vagy...

4 GB-os geforce 750 ti vagy pedig r7 370?

Figyelt kérdés

Hamarosan (jövő év elején) új gépet fogok építeni és úgy számoltam ,hogy a videókártyára maximum! 45.000 forintot tudok fordítani.

Ilyen árban van egy 4 GB-os 750 ti ami gyengébb mint a r7 370 viszont sokan azt mondják,hogy nincs értelme sokan meg azt,hogy a jövőben akárki akármit mond igenis ki tudják majd használni a 4 GB-ot.Melyik legyen? Vagy esetleg pár hónap alatt a 2-3 hónapja kijött gtx 950-nek lejebb fog menni 45.000 vagy az alá az ára?



2015. nov. 7. 17:09
 1/2 anonim válasza:
[link] ez egy nagyon jó online program de nekem csak 2gb-os vetrziót talált nekem egy r9 270x-em van választhattam volna ha jól emlékszem még egy gtx 950-et is az is 55k körül van de én az amd mellet döntöttem és nem csalódtam bennem mondjuk a gtx 950 et ne próbáltam és az már bocs de elég nagy hülyeség hogy a 4gb-ot nem lehet kihazsnálni nem tudom ismered e a rainbow six siege-t játszottam a bétájával és az ultra grafikához 6 gb kell ha esetleg karácsonyig vársz és összejön egy kis plusz pénz én tudom ajánlani az r9 270x-et de a gtx 950 is nagyon jó nézőpont kérdése de a te esetedben talán itt az nvidia a jobb ha 4gb-os verziót veszed de ha leírod a gép többi alkatrészét talán tudok segíteni.
2015. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amd 860k

8 gb RAM

1 tb HDD

2015. nov. 11. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!