Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel HD 5500 Intel Core i5...

Intel HD 5500 Intel Core i5 5200U 2.2GHz CPU vagy pedig Intel Core i3-4030U 1.9GHz Processor NVIDIA GeForce 920M Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
i5. egyik se alkalmas játékra, de legalább az i5 egy erősebb proci.
2015. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha játékra lesz, akkor i3U-hoz 950M illik. Az első valószínűleg egy budget-üzleti gép. A második egy fokkal jobb, de még mindig túl aránytalan.
2015. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindkettő vga gyenge játékra . szerintem sem adj gt 950m alá
2015. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk baromira igényfüggő. Én soha nem vennék magamnak dedikált kártyás gépet, ráadásul gyengébb CPU-val (+ Intel grafika párti vagyok, mivel Linuxon 100%-ban támogatott, az NVIDIA-val meg vannak gondok). Valaki meg soha nem venne integrált VGA-s gépet. Az előbbi gép gyakorlatilag bármilyen irodai felhasználásra kitűnően alkalmas (nyilván ez RAM-tól is függ, 8 GB már ideális).
2015. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!