Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » érdemes rendelni ebay-ről...

Aron775 kérdése:

érdemes rendelni ebay-ről beats bay dr. Dre uRbeats en hear fülhallgatót 30 dollárért? (bolti ár 80 dollár) Tuti hamisítvány mi?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 22:08
 1/2 anonim válasza:
Szerintem érdemes. Alapból nem látom sok értelmét indokolatlanul többet fizetni csak egy bizonyos márkáért, és ha ez pont a Beats, akkor van a legkevesebb esélyed túl sokat veszteni, ha hamisítvány.
2015. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én £6-7-os samsung fülhallgatót vettem £2-ért és kamu volt. Nagyon, de nagyon jól nézett ki. Ugyan úgy nézett ki mint a sajátom (csak már régi volt). De viszont az új füles nagyon rosszul szólt... tehát erre vigyázz!
2015. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!